תה לבן בזמן ההריון

תה צמחים רבים הם מחוץ לתחום בזמן ההריון, אבל תה לבן בצורה פשוטה היא לא תה צמחים. תה לבן הוא בטוח כמויות קטנות במהלך ההריון, אבל לבדוק עם הרופא שלך לפני הוספת אותו הדיאטה שלך. התה יכול להכיל קפאין ותרכובות אחרות שעלולות להזיק לך או לתינוק שטרם נולד.

תה לבן 101

תה לבן עשוי מעלי תה לא בוגרים שלא נותרו לייבוש בכוחות עצמם כל עוד תה כהה כמו שחור. התה הוא עשוי ניצנים כי לא נפתחה במלואה, ואת השם מגיע מן פלומה על החיצוני של ניצנים כי הופך לבן לאחר שהם הרים ולהתחיל להתייבש, על פי פסיפיק קולג ‘של הרפואה המזרחית. זמן הקציר המוקדם של ניצנים אלה גם מבטיח כי הם שומרים על נוגדי החמצון שלהם, אשר חומרים שיכולים להגן עליך מפני מצבים רפואיים מסוימים. בגלל היתרונות הבריאותיים האלה, תה לבן יכול להיות בטוח במהלך ההריון במתינות, אבל לקבל אישור של הרופא שלך לפני שתיית זה.

קפאין הוא דאגה

תה לבן רגיל מכיל קפאין, אשר אתה צריך להגביל במהלך ההריון. כוס תה לא טהור, כולל תה לבן, מכיל בין 40 ל 50 מיליגרם של קפאין, על פי האגודה הריון האמריקאי. התינוק שטרם נולדו אינו יכול לעכל את הקפאין בדרך שבה אתה יכול, אומר ארגון הריון האמריקאי, לכן מומלץ להגביל את צריכתך. אין גבול מומלץ, עם זאת, אז לדבר עם הרופא שלך כדי לקבוע כמה, אם בכלל, קפאין בטוח בשבילך. תה לבן נטול קפאין, עם פחות מ 1 גרם של קפאין למנה, היא אפשרות אם אתה לא יכול או לא רוצה לכלול קפאין בתזונה ההריון שלך.

EGCG במהלך הריון

תה רבים, כולל תה לבן, מכילים תרכובת המכונה epigallocatechin 3-gallate, או EGCG. EGCG הוא פוליפנול בעל יתרונות בריאותיים מסוימים, אך הוא גם יכול לעכב צריכת חומצה פולית, על פי מאמר שפורסם ב -2007 ב”פלנטה מדיקה “. חומצה פולית היא ויטמין B המסייע במניעת מומים מולדים, מה שהופך אותו חיוני במהלך ההריון. חומצה פולית גם מאפשר לגוף שלך לעשות את הדם הנוסף שאתה צריך כדי לתמוך בריון בריא.

לשתות את זה ישר

תה לבן מכיל פוליפנולים, תרכובות במזונות צמחיים שיכולים לסייע במניעת סוגים מסוימים של סרטן, מחלת לב, סוכרת ואוסטיאופורוזיס, על פי מאמר שפורסם ב -2009 ב”הרפואה החמצונית ואריכות החיים הסלולארית “. כוס תה יש כ 100 מיליגרם של פוליפנולים, אבל אתה יכול לקבל את אותה כמות, אם לא יותר, מן פירות וירקות. אם הרופא שלך נותן לך ללכת לשתות תה לבן, לבחור תה לבן רגיל ולא תערובת תה צמחים. תה צמחים מסוימים, כגון שושנה, היביסקוס, יארו, סרפד ועקיצות, אינם בטוחים במהלך ההריון, על פי אתר האינטרנט של BabyCenter. אז, למרות תה לבן עשוי להיות בטוח בשבילך, שילוב של תה לבן אלה עשבי תיבול אחרים לא.