שהוא חומר סיכה הטוב ביותר עבור חגורת ההליכון, סיליקון או טפלון?

שימון חגורת הליכה ההליכון שלך בקביעות מסייע למנוע ללבוש את החגורה מן החיכוך מוגזם. רוב יצרני הליכון ממליצים על שימון החגורה אחת לששה עד 12 חודשים, בהתאם לתדירות השימוש במכשיר. שימוש בסוג הלא נכון של חומר סיכה עלול להזיק לחגורת ההליכה שלך יותר מאשר להגן עליה.

סיליקון

סיליקון הוא חומר סינתטי שנמצא במוצרים רבים. שימון הוא רק אחד השימושים רבים עבור סיליקון. רוב יצרני ציוד הכושר ממליצים להשתמש בסיליקון של 100% כדי לסוך את חגורת ההליכון על הליכון. סיליקון זמין תרסיס נוזל.

טפלון

טפלון הוא שם מותג וסימן מסחרי רשום של חברת דופונט. זהו חומר סיכה מבוסס סיליקון. כל חומרי סיכה Dupont מכילים את fluoropolymer טפלון, אשר, על פי אתר האינטרנט של דופונט, מספק הגנה נוספת מפני טמפרטורות גבוהות, מים חיכוך מופרז.

שיקולים

יצרני דישה רבים ממליצים רק 100% חומרי סיכה סיליקון. משמעות הדבר היא טפלון אינו מתאים, אם כי דופונט רשימות הליכונים כמו יישום חוקי עבור טפלון. עם זאת, הוא אינו מציין סיכה חגורות הליכון. במקום זאת, דופונט עשוי להיות מתייחס סיכה חלקים אחרים של ההליכון, כגון אגוזים וברגים. חברת ג’ונסון פיטנס ממליצה על שימון זעזועי האוויר בתרסיס המבוסס על טפלון.

אַזהָרָה

לא כל חגורות הליכון דורשים סיכה. דגמים מסוימים מצופים בחומר סיכה בעל ביצועים גבוהים במפעל. הרבה אייקון בריאות וכושר המותגים, הכוללים NordicTrack, ProForm ו ווסלו, בין היתר, מראש לשמן את חגורת הליכה. במקרה זה, אייקון מזהיר כי החלת כל תרסיס סיליקון או חומר אחר לחגורה יכול להדרדר אותו ולגרום ללבוש מוגזם.

שורה תחתונה

יצרני הליכון ביותר לספק רשימה של חומר סיכה מומלץ להשתמש בחגורה הליכה. התייעץ עם הבעלים של המדריך או פנה ליצרן של מכשיר דישה שלך כדי לברר מה מומלץ. אם אתה משתמש בחומר סיכה לא מאושר, ייתכן שתבטל את האחריות.