עשר שעונים ספורט העליון

הגיע הזמן להגיע רציני על שעון הספורט שלך. ספורטאים וחובבי כושר כאחד יכולים ליהנות מתכונות הספורט הספציפיות, כגון ניטור קצב לב ומעקב GPS. עם כל כך הרבה שעונים לבחירה, לחפש את הבחירות העליון שמתאימים את הפעילויות שלך.

שעון זה מרוויח את הנקודה העליונה ברשימת הגברים כושר של מיטב שעונים ספורט עבור ספורט בחוץ. מאפיינים המאפשרים לך לעקוב אחר הגובה שלך, ניווט, מהירות, קצב הלב ואת תנאי מזג האוויר לעשות את זה אידיאלי עבור backcountry סקי, טיפוס הרים וטיולים. תוכלו גם למצוא GPS עם ניווט pointpoint, תכנון וניתוח מקוון ברומטר.

זה מותג GPS אישי השיקה שעון במיוחד עבור הרצים, כי גם כוללים תכונות ניווט אישי עבור ריצות למרחקים חוצות. מודל Runner מאפשר לך לעקוב אחר אזורי אימון עבור בקרת משקל, ביצועים או מהירות עם צג קצב הלב האופציונלי וכולל מונה צעדים כדי למדוד את המרחק והמרחק על הליכון. השעון הוא דק עם תצוגה גדולה גם עזר לו ציון זה המקום על רשימה של Techlicious של חמש שעונים הספורט הטוב ביותר.

עוד מועדף כושר גופני, שעון זה הוא הבחירה הטובה ביותר עבור הגולשים. זה מגיע עם נתונים עבור הגאות, הזריחה והשקיעה עבור יותר מ 230 החופים ברחבי העולם. מסך המיצג הדיגיטלי בעל רזולוציה גבוהה קל לקריאה, אפילו על הלוח שלך, ואתה יכול לסנכרן אותו עם תנועת הגלים כדי לתכנן את הנסיעה הבאה שלך.

זה פועל השעון נותן לך מהירות, מרחק נתיבים, כמו גם את הגמר צפוי זמן להמשיך לדחוף אותך כדי לשפר. מצב האופטימיזציה של אזור יתאים את אזור קצב הלב שלך לכל מערכת אימון, תוך שימוש במצב הפיסיולוגי שלך, והוא כולל מערכת ניווט אישית. שעון זה מדורגת ברשימת Tech Radar של ה- GPS הטוב ביותר פועל שעונים.

כושר גופני של גברים ממליץ על XT7 עבור מטפסי הרים וטיולים. שעון זה יש מד גובה, GPS ו ברומטר כדי למנוע ממך סופות. תוכל גם להיות מסוגל לפקח על קצב הלב שלך לעקוב אחר מהירות, מרחק וקצב.

מיוצר במיוחד עבור הבריכה, זה יומני שעון הקפות, קובע אילו שבץ השתמשת ורשומות קצב, מרחק קלוריות שרפו. השחייה קיבלה ציונים גבוהים מ- Gadgetwise, בלוג “ניו יורק טיימס”.

סונטו אמביט

טום טום ראנר

ניקסון סופרטייד

מחשב הדרכה פולאר RC3

HighTear XT7

Garmin לשחות

מודל זול, multisport, Ironman מלוטש 150-Lap זכה לשעון הספורט הבסיסי הטוב ביותר לצרכן החיפוש. זה הדור החדש של Ironman מלוטש יש טכנולוגיית TapScreen המאפשר לך להתחיל ולהפסיק את הטיימר האימון שלך עם ברז של האצבע. תוכלו גם למצוא טיימרים אינטרוולים, ו הידרציה ותזונה תזכורות. השעון עמיד במים עד 100 מטר וכולל אחסון נתונים הברכיים.

שעון זה מלא תכונות אימון עבור אתלט רציני. עקוב אחר הקצב, המרחק והלב או לעבוד עם השותף הווירטואלי להעלאת נתונים אלחוטית, אימונים מותאמים אישית והתראות קצב ומרחק. חיפוש הצרכן המפורטים Forerunner 410 כאחד השעונים הספורט הטוב ביותר.

מטיילים רציניים יעריכו טכנולוגיה זו Trakbak שעונים חסון, על פי כושר גופני של גברים, כפי שהוא הופך את הקואורדינטות 180 מעלות, כך שתוכל לחזור לנקודת ההתחלה שלך. Switchback קורא את הטמפרטורה, ויש לו זיכרון 50-lap, 10-אחסון נתונים אחסון הכרונוגרף.

Timex Ironman מלוטש 150-lap

גארמין פוררונר 410

אידיאלי עבור אימון אירובי, ריצה כדורגל, שעון זה יש התחלה הברכיים, אימון טיימר מרווח, יחד עם 100-הקפה זיכרון הכרונוגרף. לפונקציית השופטת במודל זה יש מספר סטופר ויישומי תזמון, על פי כושר גופני של גברים.

קולומביה Switchback

אדידס אדיפוור