ספקים עבור שריר cramps

התכווצויות שרירים יכולים להרגיש כאילו השריר שלך מתכווץ באופן לא רצוני. מצב זה לעתים קרובות כואב יכול לנבוע עייפות שרירים קיצוניים או איבד מינרלים בגוף המשפיעים על תפקודי השרירים שלך. התכווצויות שרירים שכיחים ביותר בשרירי השוק, בחלק האחורי של הירך והחזית של הירך. אם אתה נוטה התכווצויות שרירים או יהיה לעסוק בפעילות גופנית נמרצת, לוקח תוספת כדי להבטיח לגוף שלך יש מספיק מינרלים יכולים לעזור.

אשלגן הוא אחד מקבוצת אלקטרוליטים בגוף. בשם על היכולת שלהם לנהל חשמל, אלקטרוליטים לנהל מסרי שרירים בגוף. אם אתה לא צורכים מספיק אשלגן בתזונה היומית שלך באמצעות מקורות כמו סלמון, בננות, ירקות, קטניות ומוצרי חלב, אתה עלול לחוות cramping שריר. תוספי אשלגן זמינים בצורת מולטי ויטמין, כמו אשלגן אשלגן, אשלגן ביקרבונט, אשלגן כלורי ו אשלגן gluconate ספקים. מבוגרים צריכים לצרוך מוערך 2,000 מ”ג אשלגן ליום ממקורות מזון ותוספות.

חוסר ויטמין E בתזונה יכול לתרום התכווצויות ברגליים. בגלל כמה מאכלים מכילים כמות מספקת של ויטמין E, הוספת תוספת לתזונה היומית שלך יכול לעזור. “ריפוי של מניעה עם ויטמינים” ממליץ לקחת 400 יחידות בינלאומיות של ויטמין E על בסיס יומי כדי להפחית התכווצות הרגל. ויטמין E מסייע להילחם רדיקלים חופשיים בגוף לתרום הרגל cramping. אם אתם מעדיפים להשלים את הדיאטה עם מקורות מזון, לבחור שיבולת שועל, נבט חיטה או שמן חריע.

כמו אשלגן, מגנזיום הוא אלקטרוליט הנדרש כדי לשמור על תפקוד השריר. מגנזיום יש צורך להציג אשלגן לתוך תאי השריר שלך, את שתי העבודה באופן אחיד כדי למנוע התכווצויות שרירים. מגנזיום נמצא במזונות כמו אגוזים, תאנים וזרעי דלעת. קח 400 מ”ג תוספת מגנזיום פעמיים עד שלוש פעמים ביום כדי למנוע התכווצות שרירים, מייעץ “ריפוי של מניעה עם ויטמינים.” זה עלול לקחת עד ארבעה שבועות עבור התוסף להיות יעיל בהפחתת התכווצויות שרירים. אם אתם חווים שלשולים לאחר נטילת התוסף, מומלץ להפחית את המינון: מגנזיום רב מדי גורם לגרימת קיבה.

למרות תוספי מינרלים יכולים להקל על כאבי השרירים שלך, הם גם יכולים אינטראקציה עם תרופות אתה לוקח. אם אתה לוקח מעכבי ACE, תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידים, מדללי דם או חוסמי ביתא, נטילת תוספת לא מומלץ. שוחח עם הרופא או הרוקח לפני נטילת תוספת.

אֶשׁלָגָן

ויטמין E

מגנזיום

אַזהָרָה