נעלי גולף הטוב ביותר עבור רגליים רחבות

ודא שיש לך למעשה רגל רחבה לפני רכישת נעלי גולף עם רוחב נוסף. Golfsmith מציע שיש הרגל שלך נמדדת כראוי כדי לקבוע מה גודל וסוג של הנעל גולף יספק את הכושר הטוב ביותר ללבוש. נעלי גולף בסגנון אתלטי בנויים בדרך כלל רחב יותר מאשר בסגנון האוכף הנעל. Golfsmith מדגיש מנסה על הנעל. לעמוד על רגל אחת, ולאחר מכן את השני, הנעל צריך להיות הכי חזק באמצע עם החדר כדי לנענע את בהונות. כמו כן, לעמוד על קצות האצבעות שלך כדי לוודא את הנעל פלקס ימין שבו הרגל מתכופף. מומחים ב footjoy הערה רגליים רחבות יותר דורשים מלא “האחרון” בנעל.

מכשולים נפוצים

לא כל גולף המחייב התאמה רחבה יותר יש את הרגל בצורת אותו, ולכן רכישת רוחב רחב של המותג האהוב עליך לא יכול להיות בכושר הטוב ביותר. אד DiStefano, מומחה מתאים עבור נעלי ECCO, אומר אדם עם רגל רחבה צריך לחפש שיבוץ דק יותר בנעל ואת כף הרגל גבוה יותר כדי להתאים את הצורך בחדר אצבע נוספת. מחפש מותג כמו ECCO שיש לו אפשרויות גמישות, התאמה אישית יכול להבטיח התאמה אמינה.

איפה לקנות

נעלי גולף ECCO זמינים לכל היותר חנויות גולף גלקסי, PGA Superstores, אדווין ווטס ו Golfsmith. FootJoy מוכרת מגוון רחב של רוחב וניתן לרכוש לכל היותר PGA Superstores, סיור עצור אדווין ווטס חנויות. רכישה מקוונת במקורות כמו מחסן גולף עשויה להגדיל אפשרויות אבל לא מאפשר התאמה אישית. חנויות מוצרי ספורט כמו רשות הספורט של דיק יהיה מבחר מוגבל אבל הזדמנויות למכירות.

עֲלוּת

מותג ECCO של נעלי גולף יכול לנוע במחיר של $ 100s נמוך ליותר מ 200 $, והם יקרים יותר בגלל המוניטין שלהם עבור התאמה נוחה. FootJoy ו אדידס מציעים טווח מילוי של גדלים רחבים עבור תחת $ 200 ואפילו בשוק כמה אפשרויות עבור תחת $ 100. Callaway היא בחירה יקרה יותר ב יותר מ 200 $ עבור כמה נעליים אבל הם גם מציעים מגוון רחב של סגנונות רוחב רחב יותר.