מידע על תזונה

שום דבר לא עוזר לך לנצח את החום בקיץ טוב יותר מאשר מגניב מגניב Slurpee מ 7-Eleven. אבל בעוד זה משקה מתוק עשוי להעלות זיכרונות נעימים של הקיץ בעבר, אתה עשוי לתהות אם זה שווה את הקלוריות. ובכן, אם אתה שומר את ההגשה על חלק קטן 8 גרם, את Slurpee לא יכול להיות בחירה רעה כדי לעזור לך לקרר אותך ולספק את השן המתוקה שלך.

מנה קטנה שווה קלוריות

קלוריות ב slurpee משתנה בהתאם לבחירה טעם אבל טווחים בין 66 ל 80 קלוריות למנה 8 גרם. למרות Slurpee לא יכול לעשות את הבחירה הבריאה מזון, זה בסדר לך לכלול אותו בתזונה. למעשה, 2010 הנחיות דיאטה עבור האמריקאים מאפשר קלוריות שיקול דעת ממזונות המכילים תוספת סוכר ושומן. הסכום המותר תלוי בצרכים קלוריות שלך נע בין 9 ל 19 אחוז צריכת הקלוריות היומית שלך. לדוגמה, על דיאטה של ​​2,000 קלוריות אתה רשאי 13 אחוז הקלוריות שלך ממזונות עם תוספת שומן או סוכר, או 258 קלוריות ביום.

פחמימות וסוכר

כפי שניתן לצפות, כל הקלוריות ב Slurpee לבוא התוכן פחמימות שלה, אשר בצורה של סוכר. 8 גרם אוכמניות מכיל 18 גרם של פחמימות סה”כ, עם 18 גרם מגיע סוכר. אף על פי שהגוף מטפל בסוכר מן הסלטורפי באותה הדרך בה הוא מטפל בסוכר מתפוח, התפוח מכיל חומרים מזינים אחרים המקדמים בריאות כגון סיבים וויטמינים. למרות slurpees הם מקור אנרגיה – פחמימות הן המקור העיקרי של הגוף של אנרגיה – האנרגיה של Slurpees מגיע ללא כל חומרי הזנה בריאים.

ללא שומן, ללא חלבון

לעומת משקאות מגניבים ומרעננים אחרים, Slurpees עושים בחירה טובה אם אתם צופים בצריכת השומן שלכם משום שהם נטולי שומן. השווה את זה עם Frappuccino מושרש מ Starbucks, אשר יש כמו 6 גרם של שומן בגודלו הקטן ביותר, 12 גרם אונקיה. סלורפים הם גם חלבון חינם.

סודיום

Slurpees הם גם מזון נתרן נמוך מאוד עם רק 5 מיליגרם של נתרן לכל 8 גרם אונקיה. רוב האמריקאים מקבלים יותר נתרן ממה שהם צריכים, על פי מחלקת החקלאות של ארה”ב, וככל שצריכת הנתרן גבוהה יותר, לחץ הדם גבוה יותר. כטיפול, Slurpee עושה בחירה טובה כאשר אתה מנסה להגביל את צריכת הנתרן שלך. צריכת נתרן יומי צריך להיות מוגבל ל 2,300 מיליגרם ביום, ואם אתה מעל גיל 51 או ממוצא אפריקני אמריקאי אתה צריך להגביל את צריכת שלך אפילו יותר 1500 מיליגרם ביום.

שמור קלוריות עם Slurpee-Lite

כדי לעזור לך לחסוך קלוריות, 7-Eleven הציג Slurpee Lite בשנת 2012. מנה 8 גרם של Slurpee Lite מכיל 20-21 קלוריות, 6 עד 8 גרם של פחמימות ו 0 מיליגרם של נתרן, בהתאם לבחירת הטעם שלך. כמו Slurpees המקורי, את גירסת האור הוא גם שומן וחלבון חינם.