מה צבע חולצה נראה טוב תחת כפתור חיל הים למטה?

מכל סיכות הארון הקלאסיות, כפתורים של חיל הים מימין למטה בחלק העליון של שני גברים ונשים חייב פריטים. כאשר אתה מחפש ללבוש את הכפתור הכחול למטה כמו חתיכת שכבות או פשוט רוצה לתת צבע קצת להציץ דרך, טי הנכון יכול לעזור לך להישאר שמרני או לרומם את החולצה שלך ללכת לרמה חדשה של כיף funky .

נייטראלים לבנים ואחרים

בין אם אתה גבר או נקבה, אתה אף פעם לא יכול להשתבש כאשר אתה לובש טי לבן בהיר מתחת לחולצת כפתורים חיל הים. אבל לבן הוא לא נייטרלי היחיד שעושה הצהרה קלאסית – שנהב, אפור אפר, שזוף ובז הם המתאימים במיוחד בסתיו כאשר מגמות האופנה לשלב גוונים ארציים חמים. ככלל, תתרחק שחור תחת חיל הים, כמו הניגוד הוא מינימלי מדי לעשות השפעה.

מודגש ובהיר

אם אתה מחפש את הג ‘אז את פשוט אחרת כפתור למטה, להגיע עבור בהיר, תוססת חולצת טריקו. נשים יכולות לברוח עם אלמוגים טורקיז, יחד עם מגוון רחב של צבעים הדר כגון לימון צהוב ומנדרינה. גברים ונשים כאחד יכולים לעשות הצהרה נועזת עם טי אדום. את הצי ואת נראית אדום יש אלמנטים פטריוטי מתוחכם, מה שהופך את זה משולבת נראית נהדר למסיבות חג הקיץ ובחצרות ברביקיו בחצר האחורית. רק להיות בטוח להשאיר את החולצה פתוחה כדי להראות את הבחירה צבע תוססת שלך.

פסטלים

ברייטס הם לא המשחק היחיד בעיר, פסטל לשחק כמו מבט באביב עבור נשים שרוצות לעשות כפתור למטה קצת יותר נשית. להגיע לתינוק ורוד, כחול או כחול בהיר טי חמאה להוסיף רומנטיקה vibe כדי החולצה הכחולה כהה שלך. כי כתום הוא צבע משלים לכחול, צליל אפרסק רך גם עובד היטב בניגוד לחיל הים.

פסים

מתוך טאן- שנהב עדין כדי מודגש אדום ולבן, טיז מפוספס להציע מראה קלאסי המספקים את הדרך המושלמת ללכת על הקו בין שמרני אופנה קדימה. הרגש הימי בהחלט של חולצה מפוספסת מתחת לכפתורים של חיל הים מלוטש ומשוך. מוסיפים זוג קפריס לבן או מכנסי חאקי, ויש לך אנסמבל מדהים זה מוכן להפליג.