מה עושה מחסנית מתכוון פיתוח גוף?

מונחים רבים פיתוח גוף מתייחסים לא רק הכנה תחרות או workouts, אבל את ספקים המשמשים את הספורט גם כן. מונח פיתוח גוף נפוץ הוא “מחסנית”, אשר מתייחס תוספי תזונה לספורטאים. התייעץ עם רופא לפני השימוש בכל תוספי מזון.

A bodybuilding מחסנית היא קבוצה של ספקים המשמשים כדי לשפר את הביצועים. ערמות מוצרים מוצרים עם מטרות שונות שנועדו לעבוד יחד כדי לשפר את האנרגיה, סיבולת והתאוששות. כדי לכסות את כל הבסיסים האלה, ערימות בדרך כלל מהווים מוצר לפני האימון, מוצר האימון והמוצר שלאחר האימון.

לפני האימון מוצרים נועדו לספק אנרגיה עבור האימון שלך. בדרך כלל, לפני האימון מוצרים מכילים ממריצים כגון קפאין, רבים מכילים קריאטין. על פי מחקר שפורסם בגיליון ינואר 2003 של “Journal of Gerontology”, השימוש בקריאטין עשוי להגדיל את כוחך ולשפר את רווח השריר בשילוב עם אימון התנגדות.

המרכיב השני של ערימות פיתוח גוף רבים הוא מוצר תוך האימון. מוצרים אלה, בצורה אבקה כי ניתן לערבב עם מים, הם להילקח במהלך האימון שלך. המרכיב העיקרי של תוספי תוך האימון הוא בדרך כלל מסועף שרשרת חומצות אמינו. על פי מחקר שפורסם בגיליון מרץ 2011 של “Journal of Sports Sports and Fitness Fitness”, שימוש בחומצות אמיניות מסועפות במהלך תרגילי התעמלות יכול להגדיל את כושר ההתעמלות ולהגדיל את השימוש בשומן לאנרגיה.

לאחר האימון מוצרים לעזור לתדלק את הגוף לאחר התרגיל. בגלל אימון התנגדות שוברת את השרירים שלך, Supplement משמש כדי לקדם צמיחה שרירים והתאוששות. כדי לבצע משימות אלה, שלאחר האימון מוצרים בערימות פיתוח גוף מכילים חלבון ופחמימות. מחקר שפורסם בגיליון אוגוסט 2001 של “Journal of Physiology” מצא כי צריכת חלבון ותוספי פחמימות בעקבות התרגיל הגבירה את צמיחת השריר.

הגדרת מחסנית

Pre-Workout מוצרים

Intra-Workout מוצרים

לאחר האימון מוצרים