מה לאכול כדי להפוך את השרירים גדול וחזק יותר

הרמת משקולות היא רק חלק מהמשוואה כאשר אתה מכוון לשרירים גדולים וחזקים יותר. על פי Bodybuilding.com, תזונה היא קריטית כדי להשיג שריר. מזונות מסוימים וסוגים של מזונות יכולים לעזור לך להשיג מסת שרירים וכוח.

חֶלְבּוֹן

חלבון מסייע לתקן רקמת שריר וזה יעזור לך להתאושש מהר יותר מאימון. חלבון ניתן להוסיף לתזונה של צורות של שייקים חלבון ותוספי מזון או. מזונות עתירי חלבון כוללים ביצים, בשר רזה, חלב ודגים.

דגנים מלאים

דגנים מלאים וסיבים לספק אנרגיה לאימון קשה, על פי כושר נשים. בנוסף, דגנים מלאים עשירים בויטמינים, מינרלים, סיבים וחומצות שומן חיוניות. דגנים מלאים הם פחמימות מורכבות המסייעות לשפר את תפקוד המוח ולהגדיל את הסיבולת.

שומנים

לדברי Bodybuilding.com, להתמקד מקבל את השומנים הנכונים ממקורות כגון ביצים, אגוזים, בשר בקר או מוצרי חלב. שומנים טרנס כגון סוגים מסוימים של מרגרינה ושומנים מעובדים יש להימנע, על פי Bodybuilding.com. שומנים מתאימים חיוניים לבניית מסת שריר.

פירות וירקות

פירות וירקות הם גבוהים בסיבים, ויטמין C, ומלא עם חומרים מזינים חשובים. פירות וירקות מספקים אנרגיה ומסייעים באיזון רמות הגלוקוז. על ידי איזון רמות גלוקוז, פירות לעזור לך לעבוד יותר על ידי נותן לך אנרגיה ועוזר לשרוף קלוריות שומן במקום השריר שלך.