מה יכול לקרות אם לרדת במשקל במהלך ההריון?

נשים רבות לשקול ירידה במשקל התפתחות חיובית בנסיבות רגילות. ירידה במשקל במהלך ההריון יכול להיות מדאיג, עם זאת, כי זה ההפך ממה אישה מצפה. לדברי Mayo Clinic, נשים צריכות להרוויח בין 11 ל 40 ק”ג במהלך ההריון, בהתאם למשקל ההתחלתי שלהם. ירידה במשקל יכולה להתרחש מסיבות רבות במהלך ההריון, שחלקן חמורות יותר מאחרות.

החל משקל

אתה צריך לקבל משקל רב יותר אם אתה מתחיל את ההריון underweight מאשר אם היית משקל רגיל או עודף משקל לפני שאתה הגה. נשים אשר מתחילים הריון עודף משקל צריך לקבל פחות משקל. בייבי סנטר לא ממליץ על דיאטה במהלך ההריון, אך מדווח כי כמה נשים פלוס גודל למעשה לאבד כמה קילוגרמים בהריון. אם הרופא שלך ניטור אותך ואתה לא בכוונה דיאטה, ירידה במשקל זה עשוי להיות שפיר.

הריון מוקדם הרזיה

עלייה במשקל חשובה ביותר בהריון מאוחר יותר. כמו נשים רבות, ייתכן שתרגיש בחילה בגלל בחילות בוקר בשליש הראשון שלך, אשר עלול לגרום לירידה במשקל. התינוק שלך לא יתחיל לעלות במשקל עד מאוחר יותר בהריון שלך, כך שאתה יכול לרדת במשקל מוקדם בהריון אבל עדיין יש עלייה במשקל נטו עד סוף.

היפרשבת

Hyperemesis gravidarum הוא מצב נדיר של מחלת בוקר קיצונית הגורמת להקאה, התייבשות וירידה במשקל. על פי האגודה להריון האמריקאי, hyperemesis gravidarum מתרחשת בכ 1 אחוז מכלל ההריונות. אם יש לך מצב זה, הרופא שלך חייב לפקח עליך עשוי לאשפז אותך לקבל נוזלים תוך ורידי.

אזהרות

למרות שאתה אף פעם לא צריך ללכת על דיאטה כדי לרדת במשקל במהלך ההריון, אתה צריך גם להימנע יתר במשקל. התייעץ עם דיאטנית אם אתה מתקשה לנהל את הדיאטה והמשקל במהלך ההריון. שאל את הרופא עבור הרגעה ניטור נוסף אם אתה מודאג לגבי היריון שלך במשקל גם כן. הגוף שלך ישתמש בחנויות השומן שלך כדי להזין את התינוק גם אם אתה מאבד משקל, אבל תהליך זה יכול להיות מסוכן לבריאות שלך.

ההשפעות של הרזיה

ירידה במשקל במהלך ההריון לא צריך להזיק לתינוק שלך, כי הגוף שלך ייקח את החומרים המזינים שהוא צריך מן הרזרבות המאוחסנות שלך. בריאות משלך עלול לסבול כתוצאה מכך, עם זאת. אתה עלול להרגיש עייף יותר יכול להיות רגישים יותר לזיהומים. ירידה במשקל עלולה להיות פחות בעייתית אם התחלת את עודף משקל הריון כי הגוף שלך יש יותר שומן חנויות ממנו לצייר. שאל את הרופא או המיילדת כדי לפקח על הרזיה שלך ולעזור לך לצפות סיבוכים.