מה ויטמינים ומינרלים לעשות אגוזים מכילים?

בפעם הבאה חטיף הכמיהה hits, לשקול עבור crackers או chips ו noshing על קומץ של אגוזים במקום. לדבריהם, לאגוזים, כחלק מתזונה בריאה, יש יתרון בריאותי עצום, אומר האקדמיה לתזונה ודיאטטיקה. מינהל המזון והתרופות האמריקני מציין כי שקדים, אגוזי לוז, בוטנים, אגוזי צנוברים ואגוזי מלך – הכוללים תחת 4 גרם של שומן רווי לכל מנה של 1.5 גרם – עשויים למעשה להפחית את הסיכון למחלות לב. אגוזים אלה מכילים גם ויטמינים ומינרלים מסוימים שיכולים להגדיל את הבריאות הכללית.

שקדים (כ 23 אגוזים לכל מנה 1 גרם) הם מקור נהדר של ויטמין E, מגנזיום, סידן וחומצה פולית, על פי האקדמיה לתזונה דיאטות. ויטמין E הוא נוגד חמצון ידוע כדי להגן על הגוף מפני נזק לרקמות שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים, וזה גם משחק תפקיד מפתח בשמירה על מערכת החיסון חזקה נגד וירוסים וחיידקים. מגנזיום חיוני לתפקוד הגוף, שמירה על לחץ דם תקין, עצמות חזקות וקצב לב יציב. סידן מסייע ליצור ולשמור על עצמות בריאות, בעוד חומצה פולית חשוב למניעת אנמיה ומומים מולדים.

לפעמים המכונה filberts, אגוזי לוז (כ 21 אגוזים לכל 1 גרם אונקיה) עשירים בשומנים בלתי רוויים. כמו שקדים, הם מקור טוב מאוד של ויטמין E, הם מכילים גם נחושת ומנגן. נחושת עובדת עם ברזל כדי לעזור לגוף ליצור כדוריות דם אדומות וגם שומרת על כלי דם, עצבים, עצמות ומערכת החיסון מתפקדת כראוי. מנגן נחשב כדי למנוע ולטפל osteoarthritis, אנמיה תסמונת קדם וסתית.

בוטנים (כ 28 אגוזים לכל מנה 1 אונקיה) הם, כמו אגוזי לוז, מקור מצוין של מנגן. הם גם נמוכים ב נתרן וכולסטרול מכילים ניאצין, סוג של ויטמין B המסייע למערכת העיכול, העור והעצבים לעבוד טוב. ניאצין גם משחק תפקיד חשוב בהמרת מזון לאנרגיה.

פקאן (כ 19 חצאים לכל מנה 1 גרם) מכילים עזרה בריאה של שומנים חד בלתי רוויים. בעיקר, הם עשירים במספר נוגדי חמצון, חומרים שעלולים להגן על התאים מפני ההשפעות של רדיקלים חופשיים. רדיקלים חופשיים הם מולקולות שנוצרות כאשר הגוף מפרק מזון, או על ידי חשיפות סביבתיות כמו עשן טבק וקרינה, ונחשבים כממלא תפקיד במחלות לב וסרטן.

צנוברים (כ 167 אגוזים לכל מנה 1 גרם) הם אגוז רך נמצא בתוך קונוסים של עצי אורן שונים. כמו שקדים ואגוזי לוז, הם מקור טוב של ויטמין E. הם מכילים גם זרחן, אשר ממלא תפקיד מפתח בהיווצרות של עצמות ושיניים, ובאיזה אופן הגוף משתמש פחמימות ושומנים. זרחן גם עוזר עם תפקוד כליות, התכווצויות שרירים, פעימות לב נורמלי האות עצב.

אגוזי מלך (כ -14 חצאים לכל מנה 1 גרם) הם חלק בלתי נפרד מן הדיאטה הים תיכונית, סגנון של אכילה ידועה היתרונות הבריאותיים שלה. כמו פקאנים, אגוזי מלך מכילים נוגדי חמצון. הם גם מקור מצוין לחומצה אלפא-לינולנית (ALA), הצמח המבוסס על אומגה -3, חומצת שומן. ALA הוכח להפחית דלקת ועשוי לסייע במניעת מחלות כרוניות כמו מחלת לב ודלקת פרקים. זה נחשב להיות חשוב לפיתוח המוח והבריאות.

שקדים נוגדי חמצון

אגוזי לוז בריאים

בוטן כוח

מחלות פקאן לחימה

צנוברים וזרחן

אגוזי מלך