מה הם מכללות בייסבול מכללה עשוי?

לא כל עטלפים בייסבול הם עשו את אותו הדבר. ליגות מקצועיות להשתמש בעטלפים בייסבול מעץ, אבל בכל הרמות של משחק חובבים, כולל לשחק בקולג ‘, השחקנים להשתמש עטלפים מתכת. חוקים חדשים רבים בתקנות ב בייסבול המכללה להכתיב את החומרים מותר בעטלפים בייסבול המכללה.

החל בעונה בייסבול המכללה 2011, הלאומי קולגייט אתלטי האגודה מתיר רק עטלפים סגסוגת אלומיניום במהלך משחקים. את העטלפים ואת החבית חייב להיות עשוי חתיכת אחת של סגסוגת. על פי הספורט של דיק, כל עטלפי סגסוגת הם שילוב של זירקוניום, נחושת, מגנזיום ואלומיניום. סגסוגות אלה יכולים להיות מעורבים בדרכים שונות לתת את העטלפים משקולות שונות לצבוט עמידות שלהם.

ישנם ארבעה תערובות פופולרי של סגסוגות המשמשים עטלפי סגסוגת. לדברי דיק, 7046 הוא סוג סגסוגת רגילה המשמשים ביותר עטלפים בייסבול סופטבול. דיק מציין כי 7050 דגמים הם השלב הבא למעלה מ 7046 דגמים ולהשתמש יותר זירקוניום, מגנזיום ונחושת כדי להפוך את העטלפים חזק ועמיד יותר. מודלים 7055 יש זירקוניום יותר עבור עמידות הוסיף. הסגסוגת הגבוהה ביותר ואת הביצועים הטובים ביותר עטלפים הם מודלים C555, הכוללים כמויות קטנות של סקנדיום עבור כוח המחבט גדל.

עטלפים Composite היו בחירה פופולרית ביותר עטלף בשימוש נרחב עד 2009. לאחר עונת 2009, NCAA אסר את השימוש של עטלפים מרוכבים עקב מהירויות היציאה balled כדור לא בטוחים. שחקנים למדו להתגלגל עטלפים מרוכבים, מה שגרם להם לפגוע הכדורים יותר ויותר בשל השפעת טרמפולינה מוגברת בתוך החביות. לדברי דיק, גרפיט טיטניום היו בחירות מרוכבים פופולרי, מה שעשה עטלפים קל וחזק והגדילה את מהירות המחבט של השחקן.

מקדם הכדורגל של השבת, או BBCOR, הוא שיטה חדשה ה- NCAA משתמש כדי לשפוט את כוחם של עטלפים על כדורים. תקנות העטלפים הקודמות מדדו את מהירות היציאה או המהירות של הכדור. על פי מחקר של אוניברסיטת מיזורי, סגסוגת ועטלפי עץ מאבדים יותר אנרגיה במגע לעומת עטלפים מרוכבים, אשר שומרים על אנרגיה רבה יותר ויש להם דירוג BBCOR גבוה באופן מסוכן. זה מבחן חדש הוביל את האיסור של עטלפים מרוכבים ואת הכלל 2010 כי כל העטלפים מכללה היה צריך להיות עשוי מסגסוגת חומרים.

סגסוגת עטלפים

סגסוגת סוגי

מרוכב עטלפים

תקנות BBCOR