מה הם היתרונות של שתיית קוקאין?

אנשים מכל הגילאים מכירים את הלוגו של קוקה קולה אדום ולבן. קוקה קולה הוא משקה קל מוגזמת כי יש סבל במשך יותר ממאה שנה, למרות שקיבל לרוץ על הכסף שלה על ידי המתחרים כגון פפסי, עוד משקה בטעם קולה. אתה יכול לאהוב את הטעם ואת סחרחורת של “הדבר האמיתי”. עם זאת, היתרונות של שתיית קוקאין אינם מרשימים מבחינה תזונתיים.

מורשת קוקה קולה

כימאי ג’ון פמברטון מאטלנטה, ג’ורג’יה, המציא את הנוסחה של תבשיל תוסס כהה בשם “קוקה קולה” בשנת 1886. עם זאת, קוקה קולה לא להמריא עד כמעט 10 שנים מאוחר יותר, כאשר איש עסקים מיסיסיפי מצאו דרך בקבוק לשתות, כמו גם לאבטח סימן מסחרי ועיצוב עבור בקבוק קוקה קולה המפורסם. קוקה קולה הושק בחו “ל באמצע שנות העשרים. חברת קוקה קולה רכשה מאוחר יותר את Maidute Maid and Sprite בתחילת שנות ה -60. אחד הפרסומים קולה בולט יותר שוחרר בשנת 1971 בהשתתפות זמרים הילט לשיר “אני רוצה ללמד את העולם לשיר.” בחודש מאי 2011, חגגה קוקה קולה את יום הולדתה ה -125.

קָפֵאִין

אחד היתרונות של שתיית קוקה קולה הוא שהוא מכיל קפאין, ממריץ טבעי הנמצא בקולה אגוזים, פולי קפה ועלי תה. קפאין גורם לך להרגיש ערני יותר כאשר אתה עייף ועלול להגדיל את הביצועים שלך בעת היציאה למשימות מסוימות. על פי נתוני ארגון המזון הבינלאומי, ארגון המזון והתרופות האמריקני, או ה- FDA, זיהה קפאין כתוסף המכיל בדרך כלל את ה- Safe, או ה- GRAS, מאז סוף שנות החמישים. צריכה מתונה של קפאין – סביב 300 מ”ג – היא בדרך כלל לא מזיקה למבוגרים בריאים, אם כי כמה אנשים רגישים יותר לקפאין. 12 גרם. פחית קולה מכילה 34 מ”ג קפאין, הרבה פחות מכוס הקפה הממוצעת, המכילה 85 מ”ג קפאין.

סוכר

יתר על כן, קולה הוא טעון עם תוספת סוכר, אשר אינה תועלת לבריאות שלך. המרכז למדע לטובת הציבור, או CSPI, תוויות קוקה קולה ושאר משקאות קלים “ממתקים נוזליים” ומצביע על משקאות אלו כתורם חשוב לעלייה במשקל אצל ילדים ומבוגרים. כאשר זמרות הגבעות ברצינות שר הם רצו לקנות את העולם קולה, הם לא היו צוחקים: דוחות CSPI כי חברות כגון קוקה קולה לייצר מספיק סודה פופ לספק יותר מ 500 12 עוז. פחיות של פופ לכל אדם באמריקה מדי שנה. עלייה במשקל גורמת לסיבוכים בריאותיים חמורים יותר כגון סוכרת מסוג 2, התקף לב, שבץ וסוגים מסוימים של סרטן. 12 גרם. יכול של קולה נותן לך 140 קלוריות, כמעט כל סוכר נוסף שנקרא סירופ תירס גבוהה פרוקטוז. MayoClinic.com מציין כי סוכרים הוסיף הם פחמימות פשוטות שנותנות לך קלוריות, אבל לא חומרים מזינים חיוניים.

קולה ודיאט

קוקה קולה ושות ‘מעורב באופן פעיל במאמצים פילנתרופיים, סיבה משכנעת לעשות את זה המשקה הרכה שלך של בחירה. בחודש יוני 2011 הודיעה החברה כי נתנה 200,000 דולר לקרן הפורום הכלכלי העולמי האסלאמי במטרה לסייע בהעצמת נשים מבחינה כלכלית. לשקול את היתרונות הבריאותיים תזונתיים של שתיית קוקאין לפני popping לפתוח את יכולה, במיוחד אם אתה צופה המשקל שלך. איגוד הלב האמריקני ממליץ לנשים לקבל יותר מ -100 קלוריות ביום מן הסוכר הוסיף. גברים צריכים להגביל הוסיף קלוריות סוכר לא יותר מ 150 קלוריות.