מה הם היתרונות של כדור רשת?

כדור רשת הוא משחק דומה כדורסל, אבל יש כמה הבדלים בולטים בין השניים. ב כדורסל, ישנם שבעה שחקנים לכל צוות. אתה לא רשאי לטפטף את הכדור, זה חייב להיות עבר בין השחקנים על ידי זריקת. הכדור והסל קטנים יותר ואין לוח גב. למרות הבדלים אלה משחק, היתרונות הבריאותיים של כדור רשת הם דומים כדורסל.

היתרונות של הפעלת

משחק כדור רשת דורש ממך לרוץ סביב המגרש, ספרינט מרחקים קצרים לשנות כיוון במהירות. מיומנויות ריצה המעורבים לספק אימון לב וכלי דם טוב עם הזמן ישפר את הכושר שלך, כוח וזריזות. מגרש כדורסל סטנדרטי הוא 100 מטר אורך 50 מטר רוחב. כמו משחק כדור רשת, רבים מהשחקנים יכסה כמה משמעותי לרוץ מסביב לבית המשפט. בפרט, השחקן במרכז צריך לכסות את רוב זה.

תיאום פנים אל פנים

Netball דורש שחקנים להעביר את הכדור לחברי הצוות שלהם באמצעות טכניקות זריקה שונים. כל דורש ומפתח טוב תיאום עין יד, שחקן חייב לזרוק לתפוס את הכדור במדויק. מעבר גבוה שולח את כדור ה- net מעל לראשי היריבים, וחברו של השחקן חייב לקפוץ בדרך כלל כדי לתפוס את הכדור ממעבר גבוה. החזה עובר הוא זריקה מהירה בגובה החזה מחבר אחד לקבוצה אחרת, עובר להקפיץ שולח את הכדור אל גובה המותניים עם קפיצה אחת על הקרקע.

שיתוף פעולה צוות

לעומת כדורסל, המשחק של כדור הרשת אינו מאפשר לכל שחקן בודד לפעול באופן עצמאי. רבים של עמדות השחקן ב כדור רשת מוגבלים פחות ממחצית המגרש – לדוגמה, היורה המטרה מותר רק באזור המטרה של הקבוצה היריבה. כמו כן, המטרה ההתקפה ואת עמדות ההגנה המטרה מוגבלת כשליש המגרש הכולל. רק את המטרה ההתקפה ואת המטרה היורה עמדות מותר לעשות ניסיונות ב הבקיע. לכן, צוות כדור הרשת חייב לשתף פעולה כדי לתקוף, להגן ולהבקיע שערים.

גְמִישׁוּת

בהשוואה ספורט רבים, כדורסל דורש מעט מאוד בדרך של ציוד מיוחד או מתקנים. מגרש כדור יד עם שני שערים הוא כל מה שנדרש עבור משחק, אימון קבוע צוות או טורניר. רבים מן הכישורים האישיים הנדרשים של שחקן כדור רשת – ריצה, סימון יריבים, לתקוף ולהגן על המטרה – ניתן לתרגל בכל רמה ברמה. אין צורך בבגדים ספציפיים אלא אם כן לובשים מדים. ביגוד אתלטי סדיר ונעלי ספורט יספיק להתאמן ולמשחקים לא רשמיים.