מה גורם לכאב בשרירי הגלוטוס לאחר אימון

הכאב ב maxuteus gluteus לאחר שעבד יכול לסמן כאבי שרירים התחלה מושהית, כאב Sciatica או פגיעה זן שרירים. הכאב ב- gluteus maxim יכול להפוך את הפעילות היומיומית לקשה ולעתים קרובות נובע מאימון כמו סקוואט, קפיצות ומעלות. אם הכאב נמשך יותר משבוע או מתיש, התייעץ עם הרופא שלך.

גורם ל

הכאב שלך gluteus maximus לאחר העבודה הוא נגרם בדרך כלל על ידי כאבי שרירים התחלה מאוחרת. למרות שהסיבה המדויקת של DOMS אינה ידועה, היא נחשבת להיגרם על ידי דמעות שרירים מיקרוסקופיות ותגובה דלקתית טבעית של הגוף לתרגול. DOMS מתרחשת כאשר אתה מבצע אימון חדש או לדחוף את הגוף קשה יותר מאשר זה רגיל. כאב Sciatica יכול להיות מבולבל עם כאב gluteus maximus והוא נגרם לעתים קרובות על ידי דיסק herniated עץ המציב לחץ על שורש העצב בגב התחתון. הרמת משקולות בצורה לא נכונה, כגון ביצוע squats ללא ניצול טכניקה נכונה, יכול להגדיל את הסיכון של דיסק herniated. במשך הזמן, אתה תרגיש כאב באזור הישבן שלך. זן יכול גם לגרום לכאב שלך gluteus maximus במהלך ואחרי להתאמן.

זיהוי

כאבי שרירים מושהים יחושו 12 עד 48 שעות לאחר האימון. השרירים ירגישו חזק, כאב ויכאב אם נגע. ההידוק גורם למתוח ולהתכווצות של הגלוטאוס מקסימוס לא נוח. הכאב יעבור באופן ספונטני מעצמו בתוך שבוע. כאבי נשית יגרמו לתחושת צריבה מרגיעה המתחילה בגב התחתון ומקרינה את הישבן לכיוון הברך. קהות עשויה גם להיות נוכחת. כאב סכיאטיקה יכול להיות קל או חמור. אם הכאב שלך נובע מפציעה, אתה עלול לחוות כאב חד ב- gluteus maxim שלך במהלך האימון שלך.

יַחַס

עבור DOMS, המתן לפחות שבוע כדי לבצע את אותם תרגילים שממקדים את ה- gluteus maxim שלך. עיסוי יכול להקל על הסימפטומים. קח acetaminophen או איבופרופן כדי להקל על הכאב הקשור DOMS. הישיבה בסאונה או באמבט החם יכולה לעזור להירגע בשרירים. מתיחה של gluteus maximus יכול לשחרר שרירים הדוקים מ DOMS. מתיחת הגב שלך ואת הביצועים stretches יכול להפחית את הכאב Sciatica ב הישבן שלך. גירוי לשורש העצב שלך יהיה בדרך כלל לשפר בתוך שבועיים עד כמה חודשים. ניתוח ייתכן שיהיה צורך להסיר את החלק של הדיסק מגרה את שורש העצב. אם אתה נפגע gluteus maxim שלך, מנוחה הדובדבן באזור יכול לעזור להקל על הכאב עד שריר מרפא.

מְנִיעָה

מנע DOMS לחזור על ידי הגדלת בהדרגה את עוצמת ומשך האימון שלך. להתחמם במשך 10 דקות לפני תחילת שגרת האימון תמיד לעקוב האימון שלך עם 10 דקות cooldown תקופה. הישאר hydrated על ידי שתייה לפני שאתה מקבל צמא. מניעת דיסק herniated, וכתוצאה מכך כאבי Sciatica, על ידי הרמת משקולות כראוי. שמור על הגב ישר, לא לנעול את הברכיים, לא לכופף את המותניים ולהשתמש את שרירי הרגליים כדי להרים משקל. טכניקת תרגול נכונה גם תעזור לך למנוע פציעות.