מהם היתרונות הבריאותיים של תחליף המלח של מורטון?

תחליף המלח של Morton נעשה עם הצרכנים על דיאטות מוגבלות נתרן בראש. תחליף מלח זה עשוי מאשלגן כלורי, אשר מנהל המזון והתרופות האמריקני מאשר כ – GRAS – מוכר בדרך כלל כבטוח. עם זאת, היצרן מדגיש את החשיבות של התייעצות עם הרופא המטפל שלך לפני השימוש מורטון של מלח תחליף. זה עשוי לתת כמה יתרונות בריאותיים בריאות לרוב האנשים, עם זאת, זה לא מומלץ עבור אלה עם מצבים בריאותיים מסוימים או מי לקחת תרופות ספציפיות.

תחליף מלח נגד. מלח שולחן

תחליף המלח של מורטון ומוצרים דומים מורכבים בדרך כלל מאשלגן כלורי, בעוד שמלח שולחן רגיל, או נתרן כלורי, מכיל 40% נתרן. תחליפי מלח ומלח רגיל דומים במידה ניכרת במראה, ושניהם מסיסים במים. עם זאת, כאשר אתה משתמש מלח תחליף, אתה חותך את נתרן מתוך המשוואה. לדברי איגוד הלב האמריקני, כמה אנשים רגישים להשפעות של נתרן, זה מעודד שימור נוזלים עודף בגוף שלך, מה שהופך את הלב שלך לעבוד קשה יותר. הרופא המטפל שלך עשוי לייעץ לך ללכת על דיאטה מוגבלת נתרן אם לחץ הדם שלך הוא 120/80 כספית ומעלה.

אשלגן כלורי יתרונות

הצריכה המתאימה לאשלגן למבוגרים בגיל 19 ומעלה היא 4,700 מיקרוגרם ביום. מזונות עתירי אשלגן כוללים תפוחי אדמה אפויים עם העור, שזיפים, צימוקים, בננות ועגבניות, תפוזים ומיץ שזיפים. בית הספר לבריאות הציבור של הרווארד מציין שאמריקאים רבים אינם מקבלים מספיק אשלגן בתזונה שלהם, ולכן תחליף המלח של מורטון עשוי להועיל כאשר מפצים על הגירעונות התזונתיים האלה. אשלגן תחליפי מלח עשוי להפחית במקצת את הסיכון לבעיות כליות, לחץ דם גבוה, שבץ, אוסטאופורוזיס ומקצבי לב לא תקינים.

זהירות

תחליף המלח של מורטון אינו בחירה בטוחה עבור אנשים שאינם יכולים לסבול אשלגן נוסף בתזונה שלהם, במיוחד אלו עם תפקוד כליות מופחת. על פי בית הספר לבריאות הציבור של הרווארד, תחליפי מלח עשויים שלא להיות בטוחים עבור אנשים עם מחלת כליות, סוכרת או אלו עם היסטוריה של זרימת שתן חסום. אשלגן כלורי אינו תערובת טובה עם כל התרופות, כולל תרופות המשמשות לטיפול באי ספיקת לב מוגברת ולחץ דם גבוה שגורמים לך לשמור על אשלגן. שוחח עם הרופא שלך לפני ביצוע המעבר לתחנת המלח של מורטון.

טיפים

תחליף המלח של מורטון הוא הטוב ביותר לאחר האוכל שלך מוכן כבר. בית הספר לבריאות הציבור של הרווארד מצביע על כך שאנשים מסוימים מבחינים בטעם הלוואי המר של אשלגן כלוריד, הדומה למרירות שאתם עשויים לתפוס כאשר משתמשים בתחליף סוכר, כגון סכרין. טעם חריף זה משופר כאשר משתמשים בתחליפי מלח בתהליך הבישול. כדי לקבל את היתרונות הבריאותיים הטובים ביותר של מורטון מלח תחליף, זה חיוני כדי לקצץ על מזון טבעי מלוחים, כגון זיתים, בייקון, גבינה ופירות ים. צפה בסודיום הוסיף מזונות מעובדים גם כן. AHA מציין כי האמריקנים מקבלים 75 אחוזים של נתרן שלהם ממזונות משומרים ומאוגדים, כגון מרקים מרקים, רוטב עגבניות, מרק ארוז תערובות לטבול ותבלינים כמו רוטב סויה.