למעלה 10 מזונות שריפת שומן

אין מזון, לא משנה כמה אתה לצרוך, יגרום שומן רק ליפול מהגוף שלך. אבל, מזונות מסוימים נוטים יותר מאחרים לגרום לשינויים מטבוליים המסייעים לך לשנות את הרכב הגוף. מזונות אלה לסייע לגוף לשפוך שומן בקלות רבה יותר על ידי גירוי הייצור של הורמונים שגורמים לך לרדת קילו. רבים מהם גם לסייע במניעת אחסון של שומן בדם, מה שמגדיל את הסיכון למחלות כרוניות. הפוך אותם לחלק מתוכנית אכילה בריאה הכוללת שגרת פעילות גופנית קבועה לחוות את התוצאות הטובות ביותר.

חֶלְבּוֹן

מזונות עתירי חלבונים משפרים את אובדן השומן תוך שמירה על מסת השרירים הרזה. סקירה שפורסמה ב American Journal of Clinical Nutrition בשנת 2015 דיווחה כי שנים של מחקר על ההשפעות של דיאטה חלבון גבוה הראו יתרונות עקביים שומן וירידה במשקל. דיאטה עשירה בחלבונים פירושה צריכת 0.55-0.73 גרם חלבון לכל קילוגרם של משקל גוף בכל יום – או 25 עד 30 גרם לארוחה. דוגמאות למזון עשיר בחלבון כוללות סלמון, בשר בקר רזה, קטניות, חלבון מי גבינה ועוף.

תה ירוק

תה ירוק מכיל תרכובת הנקראת Epigallocatechin gallate, או EGCG, מה שהופך את הגוף שלך מסוגל פחות לאחסן שומן. תמצית תה ירוק מרוכזת היא לעתים קרובות מרכיב במשקל תוספי מזון בגלל כוח זה של המתחם כביכול. אבל כוס אחת של התה לא תעשה. אם אתה שותה תה ירוק כל היום, ללא תוספת סוכר, אתה עלול לאבד כמות קטנה של שומן נוסף. זה לא צריך להיות האסטרטגיה היחידה שלך עבור אובדן שומן, כי ההפסד לא יהיה משמעותי.

אֶשׁכּוֹלִיוֹת

השמועות על אובדן שומן של אשכולית ההשפעות נמשכו מאז תחילת הדיאטה של ​​אשכולית בשנות ה -1930. אבל היכולת של אשכוליות לעזור לך לשנות את רמות השומן שלך נראה לגיטימי – לפחות כשמדובר הדם והבריאות שלך. במחקר שפורסם במגזין המטבוליזם בשנת 2012, חוקרים מאוניברסיטת אריזונה בטוסון מצאו כי צריכת אשכולית שלוש פעמים ביום במשך שישה שבועות שיפרה את לחץ הדם ואת הרכב השומנים, או השומן, בדם.

מוצרי חלב

אנשים עם קומפוזיציות גוף טובות יותר – פחות שומן נוסף – צורכים מוצרי חלב, כגון חלב, יוגורט וגבינות, באופן קבוע. בעוד מזונות חלב לא הוכחו לשרוף שומן, חלבון התוכן הסידן שלהם עשוי לשחק תפקיד עוזר לך לשפוך עודף שומן פאונד.

קינמון

כאשר אתם אוכלים, הגוף משחרר את האינסולין ההורמון בתגובה. אינסולין מעודד אחסון של קלוריות עודפות בתאי השומן שלך – כך שאם אתה אוכל באופן קבוע ארוחות סוכר גבוהות או גבוהות ושומן יתר על המידה באינסולין כתוצאה מכך, סביר להניח שתעמיס על קילו השומן. תרכובות מסוימות בקינמון מנטרלות את האפקט הזה של אינסולין ולכן יכולות להוביל לאחסון שומני פחות, על פי מחקר בבעלי חיים שפורסם בארכיונים לביוכימיה וביופיסיקה בשנת 2010.

פלפל חריף מקבל את בעיטתם מ capsaicin, תרכובת זה מעלה את הטמפרטורה הפנימית של הגוף שלך גורם לך לשרוף קלוריות במהירות וביעילות לאחר ארוחה. שריפת קלוריות יעילה יותר פירושה פחות קלוריות מאוחסנות כשומן. ה”ניו יורק טיימס “דיווח ב -2006 כי קערה של מזון מתובל, כמו צ’ילי, עשויה להגדיל את צריכת הקלוריות בשיעור של 8%. זה עשוי גם להפחית את התיאבון, כך קינוח שמן פחות מפתה, יותר מדי.

ביצים הן מקור טוב של חלבון – מבער שומן ידוע. בנוסף, ביצים שלמות עשירים בויטמין B המכונה כולין, אשר יכול לעזור לגוף שלך להשתמש טוב יותר את השומן שאתם אוכלים אז פחות מאוחסן כמו שומן שרפו יותר עבור אנרגיה. מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Human Kinetics בשנת 2014 מצא כי תוספת כולין נתמכה ירידה משמעותית במשקל אצל ספורטאי ta kwon ספורטאים וג’ודו, מבלי להתפשר על כוח או על איכות השרירים.

ג ‘ינג’ ר עשוי לעזור נגד ההשפעות של דיאטה דלת שומן. במחקר שפורסם בגיליון 2014 של כתב העת של המדע של מזון וחקלאות, החוקרים האכילו חולדות בין 25 ל 75 מיליגרם של ג’ינגרול, המתחם הפעיל בזנגביל, מדי יום במשך 30 ימים. עכברי הזנגביל הראו רמות נמוכות יותר של שומן בדם ובגוף מאשר עכברושים שלא האכילו את הזנגביל.

ממשיכים ליהנות מכוס ג ‘ו בכל בוקר, אבל לוודא שזה לגמרי קפאין. קפאין ידוע בזכות יכולתו להגביר את חילוף החומרים שלך ולשפר את החמצון בשומן, או את השימוש בו, במיוחד במהלך פעילות גופנית.

רופאים מודדים את רמות הטריגליצרידים כדי לקבל קריאה על כמות השומן בדם. כאשר טריגליצרידים גבוהים מדי, אתה בסיכון גבוה יותר למחלות לב. לפיסטוקים, כאשר הם נצרכים כחטיף מבוקרת, יש השפעה חיובית על הפחתת רמת השומן בדם, במיוחד בהשוואה לחטיף עשיר בפחמימות, כגון בייגלה, כך עולה ממחקר שפורסם בג’ורנל אוף אמריקן קולג ‘ של תזונה בשנת 2010.

פלפל חריף

ביצים

זַנגבִיל

קָפֶה

פיסטוקים