למה טיפול עיסוי טוב בשבילך?

עיסוי שימש מאז ימי קדם כדי להקל על הכאב ולקדם ריפוי. ישנם סוגים רבים של עיסוי אבל רוב מציעים יתרונות דומים. עיסוי אינו נחשב בדרך כלל תחליף לסוגים אחרים של טיפול רפואי, אך ניתן להשתמש בו יחד עם שיטות טיפול אחרות כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור חולים. התייעץ עם מטפל עיסוי מוסמך כדי לדון איזה סוג של עיסוי עשוי לעבוד הכי טוב בשבילך ואיך אתה עשוי להפיק תועלת עיסוי טיפולי.

משכך כאבים טבעי

עיסוי משחרר כאבים עבור אנשים רבים, כולל אלה עם דלקת פרקים, fibromyalgia, זאבת, פציעות גב, מיגרנות, פציעות ספורט ועוד רבים אחרים. עיסוי משחרר כאבים על ידי הפחתת מתח שריר וכן על ידי הפעלת שחרורו של אנדורפינים, כאבים טבעיים להקלה על כאב במוח, על פי מדינת פלורידה עיסוי תרפיה האגודה.

עוזר עם דיכאון

לדברי מדינת פלורידה עיסוי תרפיה האגודה, עיסוי מגביר את רמת הסרוטונין במוח, אשר מסייע במניעת או להפחית דיכאון. זה אותו דבר תרופות רבות נוגדות דיכאון, המכונה מעכבי ספיגה מחדש סרוטונין סלקטיבית, או SSRIs, לעשות. בנוסף, אנשים רבים מוצאים עיסוי מרגיע ופשוט נהנים מאיזה מגע אנושי ותחושה של חיבור עם המטפל עיסוי, אשר יכול גם לעזור עם דיכאון.

הפחתת רמת מתח

עיסוי מפחית מתח ומעורר הרפיה, אשר משחרר חרדה. הגידול בסרוטונין מסייע להפחית חרדה, גם כן. עיסוי גם משחרר כמה סימפטומים פיזיים של חרדה, כגון קצב הלב המהיר.

לתפוס כמה זזים טובים יותר

עיסוי מסייע לאנשים רבים להירגע, אשר יכול לעזור עם נדודי שינה ולשפר את איכות השינה. חרדה, כאב ודיכאון לעיתים קרובות להפריע לישון טוב בלילה, וכאשר עיסוי מסייע להקל על תנאים אלה, זה יכול גם לשפר את השינה.

משפר את תפקוד המערכת החיסונית

על פי MassageTherapy.com, אתר המופעל על ידי Associated Bodywork ו מקצועני עיסוי כדי לחנך את הציבור על עיסוי, עיסוי משפר את תפקוד המערכת החיסונית על ידי גירוי מערכת הלימפה. מערכת הלימפה מסייעת להיפטר מהגוף של פסולת, פסולת, רעלים ופתוגנים. נוזל זורם דרך מערכת הלימפה הרבה כמו הדם מסתובב דרך מערכת הלב וכלי הדם, אבל אין משאבה כגון הלב כדי לעזור לנוזל הלימפה להפיץ. עיסוי מסייע לנוזל הלימפה להפיץ, אם כי, כפי שהוסבר באתר האינטרנט של לאומי משולב בריאות Associates.

לדברי מדינת פלורידה עיסוי האגודה, עיסוי מוריד לחץ דם גבוה גם מאט את קצב הלב. כמובן, עיסוי מסייע לאנשים להירגע וזה גם מפחית את לחץ הדם. עיסוי משפר את זרימת הדם, על פי MassageTherapy.com, אשר משפר את זרימת הדם לכל האיברים. זרימת טוב משפר את מצבו של העור, גם, שהוא למעשה האיבר הגדול ביותר של הגוף. זה עשוי אפילו להפחית רקמת צלקת או סימני מתיחה.

מקבל את זרימת הדם