למה אני לא יכול לרדת במשקל אחרי 40?

אנשים רבים חרדים להתפשט בגיל העמידה, והאמת היא כי קשה יותר לרדת במשקל בגיל 40 ממה שהיה כשהיית בן 20. פשוט דילוג על קינוח לא ימריא את קילו כמו שזה יכול להיות כשהיית צעיר יותר, כי אורח החיים שלך השתנה והגוף שלך הוא במצב מתמיד של שינוי. כאשר הגוף שלך משתנה, כך גם הצרכים שלו.

המטבוליזם שלך מאט ככל שאתה מתבגר, בין השאר משום שאתה כנראה פחות פעיל, אלא גם בגלל ההזדקנות גוזל לך שריר קלוריות שרירים רזה המוני. תופעה זו פוגעת באנשים שונים בזמנים שונים. לדברי המכון הלאומי לבריאות, גברים נוטים לעלות במשקל עד גיל 55, ונשים נוטות להרוויח עד 65 – אז המשקל מתחיל לרדת.כדי למנוע עלייה במשקל, מחלקים את הקלוריות שלך חמש או שש ארוחות קטנות לאורך את היום, ולקבל שפע של פעילות גופנית. לכוון לפחות 30 דקות ביום של תרגיל אירובי מתון ואת שגרת אימון כוח זה עובד כל קבוצת שרירים פעמיים בשבוע. זה יכול לעזור לך לשמור על שריר יותר לשרוף שומן.

אנשים בשנות ה -40 לחייהם עשויים להיות מודגשים לגבי עבודה, בני נוער, הורים מזדקנים ודאגות כלכליות, ומתחים עלולים להוביל לעלייה במשקל. מתח מתמיד יכול לשנות את רמות ההורמונים שלך, לשבש את הרגלי השינה שלך בדרך כלל לגרום לך פחות לדבוק בשגרה בריאה.המתח גם מעלה את הסיכון שלך למחלת לב כלילית, כך ללמוד להירגע היתרונות יותר קו המותניים שלך. למד יוגה, טאי צ ‘י, מדיטציה או כל טכניקה הרפיה אחרים שפונה אליך – אפילו משהו פשוט כמו הליכה ארוכה עם הכלב שלך יכול לעזור. פעילות גופנית גם נלחם מתח, כך לקבל נע על בסיס קבוע.

אין לדלג על הבדיקה השנתית שלך, ולספר לרופא על הצרות שלך במשקל. תת פעילות בלוטת התריס לעיתים קרובות עושה את עצמו ידוע 40s של אדם יכול לעשות את זה יותר קשה לרדת במשקל. שאל את הרופא שלך לבדיקת בלוטת התריס, ואם התוצאות שלך נופל על הגבול, לראות אנדוקרינולוג חוות דעת שנייה. התוצאה “הנורמלית” לבדיקת TSH היא נושא למחלוקת, ועוסק כללי אינו יכול להיות מעודכן לגבי הממצאים האחרונים. אם בלוטת התריס שלך אכן underactive, תרופה פשוטה יכולה לתקן את הבעיה ואת המשקל שלך יהיה ירידה.

רוב הנשים יודעים כי גיל המעבר גורם לך לעלות במשקל על ידי שינוי ההורמונים שלך, אבל רבים אינם יודעים כי perimenopause, או “כמעט גיל המעבר,” יכול להתחיל בשנות ה -40 שלך. כמו רמות ההורמון שלך להשתנות, לא רק אתה צפוי לעלות במשקל, אבל זה יהיה כנראה להישאר סביב הבטן שלך גם אם אתה בדרך כלל לשאת משקל נוסף סביב הירכיים והירכיים שלך.בעוד תהליך זה הוא חלק טבעי של ההזדקנות, להישאר פעיל לראות את הדיאטה שלך. מצא תמיכה בחברים או בני משפחה אשר נמצאים בעיצומו של perimenopause עצמם, כך שתוכל לשתף רעיונות ופתרונות כמו גם פשוט להצטער.

האטת מטבוליזם

לחץ

תת פעילות בלוטת התריס

פרימנובאוזה