למה אנחנו צריכים לרדת במשקל

אין זה מפתיע לרדת במשקל היא על דעתם של כל כך הרבה אנשים. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, לפחות 68% מהמבוגרים האמריקאים סובלים מעודף משקל או מהשמנת יתר. אבל להבין את הסיבות מאחורי למה אתה צריך לרדת במשקל יכול להיות אחד הגורמים המניעים ביותר, במיוחד עבור אנשים שעשויים להיות מתמודדים עם סכנת חיים מצבים רפואיים.

ההשפעה של עודף משקל או השמנת יתר יש על הגוף שלך היא אחת הסיבות העיקריות לרדת במשקל. ככל שאתה מרוויח יותר במשקל, כך אתה בסיכון יותר לשים את עצמך על כמה תנאים רפואיים רציניים. לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, סוכרת מסוג 2, דום נשימה בשינה, דלקת פרקים ואפילו כמה סוגים של סרטן קשורים לנשיאת משקל עודף. על פי איגוד הלב האמריקני, כ 112,000 אנשים מתים מדי שנה מתנאים הקשורים להיות עודף משקל או שמנים. אפילו ירידה במשקל מתון בעת ​​השמנת יתר – 5 עד 10% – יכולה להפחית באופן משמעותי את הסיכון למחלות כרוניות.

עודף משקל או השמנה גם מונע ממך להיות במצב פיזי העליון. גם אם אתה לא מחפש להיות אלוף טריאתלון, כושר גופני יש השפעה על חיי היומיום שלך. עודף משקל, במיוחד סביב הבטן שלך, עלול להקשות עליך לנשום, ביצוע משימות פשוטות כמו הליכה במדרגות או אפילו ללכת אל תיבת הדואר שלך קשה יותר. פעילות גופנית שמובילה לירידה במשקל תעזור לך לחזור לגוף שלך ולהקל על ביצוע משימות היומיום, כי עכשיו נראה קשה.

עבור רבים, כמה אתה שוקל יש השפעה ישירה על איך אתה מרגיש לגבי עצמך. עודף משקל יכול לעשות את זה אז אתה לא יכול להתאים את הבגדים האהובים עליך. יש אנשים אפילו נבוך על לצאת לציבור בגלל המשקל שלהם. לדברי CDC, אנשים לרדת במשקל ולשמור אותו בסופו של דבר מרגיש לא רק טוב פיזית, אלא גם מבחינה רגשית.

שוחח עם הרופא לפני תחילת כל דיאטה או מימוש התוכנית. אם יש לך תנאים רפואיים מסוימים או סובלים מעודף משקל חמור, הרופא שלך יכול לעזור להתאים אישית את תוכנית הרזיה שיענה על הצרכים המיוחדים שלך. הקפד להגדיר יעדים מציאותיים ו נגישים עם ירידה במשקל שלך. אם לא תעשו זאת, הדבר עלול לגרום לנסיגות ולתסכול העלולות לגרום לכם לנטוש את מאמצי הירידה במשקל.

סיכונים בריאותיים

כושר גופני

ביטחון עצמי

שיקולים