לאכול חזה עוף כל יום לעזור לך לרדת במשקל?

אנשים לפעמים אוכלים חזה עוף ללא עור כאשר מנסים לרדת במשקל כי הם גבוהים יחסית בחלבון נמוך בשומן. פשוט הוספת שדיים עוף למה שאתם כבר אוכלים לא לגרום לירידה במשקל, עם זאת. כדי לראות ירידה הדרגתית במשקל, אתה חייב לאכול חזה עוף במקום מזון אחר קלוריות גבוהה יותר ולצמצם את צריכת הקלוריות הכוללת שלך.

הסיבה העיקרית חזה עוף מומלץ לפעמים למטרות הרזיה היא תוכן החלבון שלה. כל מנה של 3 גרם של בשר עוף לבן מספק 25 גרם של חלבון. סקירה שפורסמה ב- American Journal of Clinical Nutrition בשנת 2015 מצאה כי ארוחות המכילות לפחות 25 גרם חלבון עשויות לסייע לאנשים להגדיל את רמות השובע שלהם, כך שהם לא אוכלים הרבה יותר מאוחר ביום, ועוזרים להם לנהל טוב יותר את משקל גוף.

כדי לאבד 1 פאונד בשבוע, תצטרך לחתוך 500 קלוריות מתוך הדיאטה שלך כל יום כדי לפצות את 3,500 קלוריות בקילו. 3 גרם של חזה עוף צלוי יש כ 170 קלוריות. זה כ -70 קלוריות פחות מאותה כמות של כנפי עוף צלויים או בצלוי צלוי קטן סוף צלע בקר ו 130 קלוריות פחות מ -3 אונקיה מנה של צלי גדול סוף צלוי צלעות בקר. תוכלו לחסוך 110 קלוריות על ידי בחירת חזה עוף במקום בצלצלים קלויים או צלעות חזיר בסגנון כפרי ו 160 קלוריות על גבי sparerib חזיר חרוך, אבל לא יחסוך כל קלוריות על חתכים רזים יותר של בשר, כגון עין סטייק עגול או עגול סטייק עגול. כפי שאתם יכולים לראות, פשוט שינוי בשר אחר עבור חזה עוף הוא לא צפוי להיות מספיק כדי לרדת במשקל במהירות, סביר להניח שאתה צריך לעשות שינויים תזונתיים אחרים גם כן.

אחת הדרכים לאכול ארוחה מאוזנת יותר של קלוריות מופחתת היא לחלק את הצלחת שלך באופן שווה בין גרגירים מלאים – או ירקות עמילניים כמו תפוחי אדמה או פירות תירס, ירקות לא עמילניים כמו ברוקולי או שעועית ירוקה, ואת מקור החלבון שלך, אשר in במקרה זה הוא חזה עוף; בסך הכל, זה רעיון טוב לנסות לאכול בעיקר מזונות נמוכים בצפיפות האנרגיה כאשר אתה מנסה לרדת במשקל. צפיפות האנרגיה היא כמות הקלוריות לגרם במזון. מזונות צפיפות אנרגיה נמוכה יותר ממזונות עתירי אנרגיה, מכיוון שאתם יכולים לאכול יותר מהם עבור פחות קלוריות, מה שאומר שאתם פחות רעבים בין הארוחות. פירות, ירקות מרקים מבוססי מרק מכילים הרבה סיבים או מים, מה שהופך אותם נמוך יותר בצפיפות האנרגיה, בעוד מזונות מטוגנים, בשר שומני ומתנהג מתוק נוטים להיות גבוה בשומן או סוכר, מה שהופך אותם גבוה יותר בצפיפות האנרגיה.

אם אתה מעדיף בשר עוף, אתה לא בהכרח צריך לעשות את המעבר לאכילת עוף, פשוט לבחור לחתוך רזה של בשר בקר. מחקר שפורסם ב- Nutrition בשנת 2003 מצא כי אנשים איבדו בערך אותו משקל כאשר בעקבות דיאטה מופחת קלוריות ופעילות גופנית אם הם אכלו עוף או בשר בקר רזה. חתכים רזה של בשר חזיר כוללים צלעות חלציים, פילה עליון צלי חזיר העליון צלוי חזיר. מקורות טובים אחרים חלבון לאכול במהלך ירידה במשקל כוללים חזה הודו חסרי עור או drumsticks, שעועית וקטניות אחרות, ביצים, פירות ים וכמויות מתונות של אגוזים.

כאשר אנשים מנסים לרדת במשקל, מה שהם באמת רוצים לאבד הוא שומן, לא שריר. אם אתה לא לממש בנוסף לחיתוך קלוריות, כרבע מהמשקל שאתה מאבד יבוא מהשריר שלך במקום שומן. כדי למנוע זאת, תצטרך לעשות שילוב של cardio וכוח אימוני אימון. המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן ממליצים לבצע תרגילי כוח לפחות פעמיים בשבוע ולבלות לפחות שעתיים ו -30 דקות בעוצמה בינונית בכל שבוע.

אכילה חזה עוף וירידה במשקל

חיתוך קלוריות לרדת במשקל

מה לאכול עם חזה עוף

חלופות חזה עוף יומי

הגדלת פוטנציאל אובדן משקל יתרונות