כאבים סופרפוביים בזמן ריצה

רוב הנטל הרב שמפעיל את מערכת השריר והשלד שלך נספג על ידי הרגליים, שם השרירים, הגידים והרצועות כואבים או נפצעים באופן שגרתי. אבל הבטן התחתונה שלך, או אזור suprapubic, כאתר של התקשרות לאגן של שרירים רבים מייצבים חשוב, יכול להיות כואב גם במהלך ריצה, או כתוצאה של ריצה עצמה או באמצעות החמרה של הפרעה הבסיסית.

אוסטיטיס

דלקת הסימפטיקה של הערווה, המבנה הרך בקו האמצע שבו נפגשות עצמות הערווה שמאלה וימינה, נקראת דלקת מפרקים באוסטיטיס. כאב ורגישות בדרך כלל מגדיר בהדרגה טווחים באיכות משעמם עד חדה. כאב זה הוא בדרך כלל הגרוע ביותר בחלק הקדמי והמרכז של עצם הערווה, שם הסימפיזה שקרים, אבל זה עשוי להקרין לתוך הירכיים הפנימיות. עומס יתר מהכשרה קשה מדי הוא גורם עיקרי, במיוחד אצל אלו עם חוסר איזון ביומכני, כגון אי התאמה באורך הרגל. נסו לקחת הפסקה בריצה, באמצעות אנטי דלקתיות הדובדבן באזור, מאוחר יותר, חיזוק ותרגילי מתיחה יכול לעזור למנוע הישנות.

קעקוע ספורט

שריר ספורט – לחילופין נקרא המפשעה של Gilmore או pubalgia אתלטי – דומה שבר בקע במעיים כי חולשת דופן הבטן מגבירה רגישות. עם זאת, בקע הספורט אינו כרוך בליטה של ​​המעי באמצעות fascia הבטן. בספורט שבר, כאב נובע מדמיע שבו שרירי המפשעה לצרף את האגן. הטיפול עשוי להיות כרוך ניתוח ואת המיקום של רשת סינתטי, אבל ספק שירותי הבריאות שלך יהיה כנראה הראשון להמליץ ​​שאר, תרופות אנטי דלקתיות, הדובדבן באזור ואולי פיזיותרפיה.

גסטרואינטסטינאלי

ריצה היא פרובוקטור ידוע לשמצה של מצוקה במערכת העיכול אצל רצים. מארק ג’נקינס, דוקטור מאוניברסיטת רייס, אומר כי יותר ממחצית הרצים והטריאתלטים חווים סוג מסוים של כאבי גסטרואינטסטינלים. גזים, שלשולים, נפיחות ועוויתות עלולים לגרום לכאב בכל מקום בבטן התחתונה ובאזור סופראפובי. ד”ר ג’נקינס מציע לשתות משקאות המכילים פחות מ -10% גלוקוז בכמות, שכן משקאות מרוכזים יותר נספגים לאט יותר ולכן מעורבים בגרימת תסמינים במערכת העיכול אצל רצים הן באימונים והן בתחרות.

סיבות אחרות

קאתי Fieseler, M., מציין כי שורה של הפרעות היסוד של האגן יכול להתבטא כאבים suprapubic במהלך ריצה. גירוי של דרכי השתן ומחלת הצליאק יכול להתרחש בשני המינים, ואם אתה אישה, אנדומטריוזיס, שרירנים ברחם, מחלות דלקתיות אגני משני זיהום ושינויים הורמונליים במהלך המחזור החודשי כל צריך להיות נשלל. התייבשות יכולה להחריף את כל התנאים האלה, תרופות אנטי דלקתיות עשויות לעזור עם הכאב של כאבי מחזור.