ירידה במשקל עבור אנשים בשנות ה -20 לחייהם

במישור הבסיס, ירידה במשקל עבור אנשים בשנות ה -20 לחייהם אינה שונה מאובדן משקל אצל אחרים. דיאטה ופעילות גופנית הן עדיין האסטרטגיות הכי אמין לרזות ולשפר את הבריאות, ו -20 ומשהו צריך לעבוד עליהם בדיוק כמו בחריצות כמו כל אחד אחר כדי לראות תוצאות. עם זאת, מאז אנשים בשנות ה -20 שלהם יש לעתים קרובות תקציבים שונים לוחות זמנים יותר מאחרים, יש כמה טיפים שיכולים לעזור הרזיה לעבוד בהצלחה רבה יותר עבורם.

פעילויות

פעילות גופנית סדירה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לרדת במשקל, ואנשים בשנות ה -20 שלהם יש קווי של אפשרויות פעילות שיכולים לעזור להגשים את המטרה. קליבלנד קליניק ממליצה לשלב אימון כוח, תרגילי גמישות ואירובי עבור הרזיה. סטודנטים וסטודנטים לתואר שני יכולים לגשת לכל הפעילויות הללו על ידי אימון בחדר הכושר של המוסד. חברות רבות המעסיקות 20-somethings גם מציעים חברויות כושר או גישה ציוד כושר.

אימונים חברתיים

אנשים רבים בשנות ה -20 שלהם במאבק למצוא זמן לממש בגלל לוחות זמנים קדחתני עבודה והתחייבויות חברתיות. פתרון אחד הוא לשלב זמן חברתי עם פעילות גופנית. מצא חבר אמון אשר יעזור לך להישאר עם תוכנית הרזיה בטווח הארוך, ולהניע אחד את השני לעבוד קשה יותר. הצטרפות לקהילה או צוות ספורט intramural היא דרך אחרת להכיר חברים חדשים ולדבר בעת מקבל פעילות גופנית. שיעורי כושר ותוכניות אימון מובנות במכוני כושר או מרכזי ספורט הם גם אפשרויות מועילות לאנשים שיכולים להרשות לעצמם.

דִיאֵטָה

אכילה של מזונות בריאים, מזינים, דל קלוריות מסייעת לירידה במשקל מהר יותר. מאז אנשים רבים בשנות ה -20 שלהם אין מספיק זמן להכין ארוחות בריאות בכל יום, זה מועיל יש על חטיפים מוכן להכין ארוחות המציעות יתרונות תזונתיים ללא קלוריות או שומן רבים. HelpGuide.org ממליץ על פירות טריים, קפה רגיל או תה, מוצרי דגנים מלאים והרבה מים. טרום קצוץ ירקות ופירות, מהיר לבשל גרגרים יכול גם לסייע בהכנת ארוחה קלה.

הנחיות

למבוגרים מתחת לגיל 65, המכללה האמריקנית לרפואת ספורט ממליצה לקבל לפחות 30 דקות של פעילות גופנית חמישה ימים בשבוע, בתוספת שני אימוני כוח בשבוע. כל אימון כוח צריך להכיל לפחות שמונה תרגילים עם מינימום של שמונה חזרות כל אחד. ההנחיות של ACSM פועלות בדרך כלל לשמירה על משקל, אך אנשים צעירים שרוצים לרדת במשקל עשויים להזדקק להתאמן במשך תקופות זמן ארוכות יותר. עבור הרזיה, המועצה האמריקאית על פעילות גופנית ממליצה 45 דקות או יותר workouts על חמישה או שישה ימים בשבוע.

טיפים

Mayo Clinic מדגיש את החשיבות של בחירת תרגיל תוכנית דיאטה שעובד בשבילך מתאים את לוח הזמנים שלך, תקציב והעדפות. הפוך לאבד משקל ועבודה לקראת בריאות טובה יותר עדיפות, להבין איך זה יכול לעבוד בשבילך. פעילות גופנית בהתפרצויות קטנות היא בסדר, שכן היא עושה רק שינויים הדרגתיים לעבר אכילה בריאה יותר. החל את התהליך שלך 20s סוללת את הדרך עבור שנים מאוחר יותר בריא ומסייע לבנות בסיס חזק להמשך השיפור.