טיפול במחבט סופטבול

כמעט כל אלומיניום של היום עכברים סופטבול מרוכבים יש מספר מוגבל של להיטים בהם. כדי למקסם את תוחלת החיים שלה, חשוב לקחת את הטיפול הנכון של המחבט שלך. תוכלו להפיק את המרב את ההשקעה שלך מחבט סופטבול על ידי הבאים פריצה בסיסית הנחיות טיפול, יחד עם הבאים הנחיות של העטלף שלך.

להכות את הכדורים הנכונים

להכות כדורים מתאימים חיוניים לשמירה על ביצועים לטווח ארוך המחבט. הקפד להכות יבש, כדורי עור כי הם מדורגים על 500 ק”ג. דחיסה או פחות. רטוב רך יכול לשקול יותר מאשר כדור יבש יכול לפגוע בת שלך כאשר פגע. כדורים דחיסה גבוהה יש צפיפות גבוהה יותר מאשר כדורים סטנדרטיים, וככזה, הם נוטים יותר dent המחבט שלך. כמו כן כדאי להימנע מלהכות גומי “bing כלוב” כדורים מאותה סיבה, גם להם יש צפיפות גבוהה יותר מאשר softballs רגיל.

לפרוץ

רבים של עטלפים של היום דורשים פרק זמן של 200 עד 500 צפיות להגיע לפוטנציאל הביצועים המלא שלהם. השיטה הטובה ביותר לשבור את המחבט שלך היא להכות softballs סטנדרט בפועל בפועל או להכות של טי. נסה לסובב את המחזור 1/4 מחבט עבור כל מכה לשבור את כל משטח הדבקה. כדאי להימנע טכניקות מואץ פריצה כמו חזות, מתגלגל אובייקטים זרים בולט. טכניקות אלה הן לא רק נגד רוב חוקי הגוף sanctioning, הם גם לבטל את האחריות שלך יכול גם נזק או להפחית באופן משמעותי את חיי המחבט שלך.

אחסון נאות

הימנע המטען של המכונית שלך או בתחומים אחרים של חום קיצוני בעת אחסון בת שלך. את קצה הפלסטיק של רוב העטלפים ירחיב בקצב שונה מאשר מתכת / חומר מרוכב של שאר המחבט. תהליך ההתרחבות וההתכווצות עלול לגרום לכישלון סופי של המחבט.

מזג אוויר קר

הקיצוניות של הקור יכול גם להיות מסוכנים עטלף סופטבול שלך. עטלפים רבים, במיוחד עטלפים מרוכבים, אינם מדורגים לשימוש בטמפרטורות מתחת ל 60 מעלות פרנהייט, או 15 מעלות צלזיוס. בטמפרטורות נמוכות יותר, כדורי רך גדל בצפיפות מחשיפה למזג אוויר קר. זה כוח השפעה נוסף יכול להגביר את הסבירות כי אתה תשקע או לפצח את המחבט שלך. הקפד לבדוק את ההמלצות המומלצות הטמפרטורה של היצרן לפני השימוש בת שלך במשחקי מזג אוויר קר.

שמור זאת לעצמך

גם עם טיפול נאות, העטלפים של היום יש כמות סופית של להיטים שניתן לנקוט לפני הביצועים שלהם מתחיל לרדת. תוכלו לצמצם כמה זמן אתה יכול להשתמש בת שלך על ידי מתן אפשרות לאחרים להשתמש בו. אם אתם מחפשים למקסם את חיי המחבט שלך, להיות בטוח כי שחקנים אחרים לא להשתמש בו יתר על המידה.