ולריאן & סנט ג ‘ון wort של חרדה

רוב האנשים חווים תקופות של דאגה ודאגה בשלב מסוים בחייהם, במיוחד כאשר הם עוברים תקופה קשה או לפני אירוע חשוב כמו ראיון עבודה. עם זאת, אם אתה מרגיש חרדה על כל דבר וקשה להירגע, אתה עלול להיות הפרעת חרדה. על פי אתר NHS Choices, הסיבה המדויקת להפרעת חרדה אינה ידועה, אך היא עלולה להיגרם על ידי חוסר איזון של נוירוטרנסמיטרים במוח. אם אתה סובל מחרדה, הרופא שלך עשוי לרשום תרופות נגד חרדה או פסיכותרפיה, או שילוב של השניים. ג ‘ון סנט וורט ולריאן משמשים לעתים לטיפול חרדה, אם כי יש ראיות מדעיות קטנות להוכיח כי הם עובדים.

הִיסטוֹרִיָה

ג ‘ון סנט wort, צמח צהוב פרח יכול לטפל במספר או תנאים, כולל חרדה ודיכאון. ולריאן, צמח יליד אסיה ואירופה, מטפל במספר מחלות, כולל הפרעות שינה, חרדה ודיכאון, מציין המרכז הלאומי לרפואה משלימה ואלטרנטיבית, או NCCAM.

להשתמש

הן ולריאן והן סנט ג ‘ון wort ניתן לקחת כמו תה, או כמוסות או טבליות. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד, או UMMC, מדווח על כך שוולריאן יכול לשמש לבד או בשילוב עם וורט של סנט ג’ון. שאל את הרופא שלך כמה עשבי תיבול אתה צריך לקחת וכמה פעמים אתה צריך לקחת אותם.

יעילות

לדברי NCCAM, בעוד ולריאן עשוי להיות טיפול יעיל לתנאים כגון נדודי שינה, יש עדויות מדעיות קטנות כדי להראות צמח זה יכול לטפל ביעילות חרדה. בנוסף, ניתוח של נתוני הניסוי הקליני שפורסם בגיליון אוקטובר 2010 של “Nutrition Journal” לא סיכם שום ראיות התומכות בשימוש בסנט ג’ונס כטיפול נגד חרדה.

תופעות לוואי

NCCAM מציין כי שימוש לטווח קצר של ולריאן נחשב בטוח, אבל ההשפעות של שימוש לטווח ארוך אינם ידועים. זה עלול לגרום לתופעות לוואי כולל סחרחורת, כאבי בטן ועייפות. ג ‘ון סנט של wort עשוי להגדיל את הרגישות לאור השמש. תופעות לוואי אחרות כוללות עייפות, חוסר תפקוד מיני ופה יבש.

התוויות נגד

ג ‘ון סנט wort אינטראקציה עם מספר תרופות מרשם כולל גלולות למניעת הריון, תרופות נגד התקפים, נוגדי קרישה וכמה טיפולים HIV. אל תיקח את זה עשב אם יש לך הפרעה דימום כפי שהוא עלול להגביר את הסיכון לדימום. ולריאן עשוי להגביר את ההשפעות של תרופות אשר יש השפעה הרגעה כולל relaxants שריר, תרופות חרדה וטבליות שינה. שוחח עם הרופא שלך לפני השימוש באחד עשבי תיבול אלה.