ויטמין B6 עבור בחילה במהלך ההריון

בחילות והקאות בהריון הן בעיות שכיחות שנשים רבות חוות. ישנן מרשם דרכים טבעיות כדי לסייע עם תסמינים אלה. המטרה העיקרית של הטיפול היא לשמור על לחות ותזונה נכונה. ויטמין B6 משמש לעתים קרובות לבד או בשילוב כדי לטפל בחילה של הריון.

רקע כללי

עד 75% מהנשים יחוו בחילות עם או בלי להקיא בשלב מסוים במהלך ההריון. לעתים קרובות נקרא מחלה בבוקר, מחלה מטרידה זו נמשכת לעתים קרובות לאורך כל היום. זה בדרך כלל בולט יותר בתחילת ההריון אבל בחילות יכול להיות בעיה שבועות רבים וחודשים לתוך ההריון גם כן. הסיבה המדויקת אינה מובנת לחלוטין וכוללת גורמים רבים.

דִיאֵטָה

במקרים רבים, הרגעה וחוסר חרדה יכולים להקל על הבחילה של אישה בתחילת ההיריון. שינוי פשוט הוא דיאטה עשויה לעזור. חלק מהנשים לא יכול לסבול כל פריט מזון בכמויות גדולות. חלב נוטה להיות סיבה שכיחה של בחילה כאשר נצרך בכמויות גדולות. עיתוי של ארוחות וגדלים חלק יש גם השפעה גדולה. ארוחות קטנות יותר, תכופות יותר, יעזרו למזרח סימפטומים מטרידים אלה. תוספי ויטמין טרום לידתי עלול לגרום לבטן מוטרד, לוקח אותם בלילה עשוי לעזור עם תופעת לוואי זו.

ויטמין B6

מסיבות לא ידוע ויטמין B6, הידוע גם בשם pyroxidine, בצורת תוספת מקל על בחילה הקשורה להריון. ויטמין B6 מסייע לגוף שלך metabolize חלבון, שומנים ופחמימות. זה עוזר ביצירת של תאי דם אדומים חדשים, נוגדנים ו neurotransmitters. זה חיוני למוח המתפתח של התינוק שלך ומערכת העצבים. כמה מקורות מזון טובים של ויטמין B6 כוללים שעועית, אגוזים, בשר ודגים. יותר מדי ויטמין B6 יכול לגרום לחוסר תחושה ועצב נזק כדי להבטיח את צריכת מתחת 100 מ”ג היומי כולל תוספי מזון מקורות.

תרופות

B6 הוא מרכיב של כמה תרופות מרשם המשמש בחילה בהריון. Doxylamine היא תרופה נפוצה מאוד המשמש טבלית בעל פה ויש לו ויטמין B6 בו. תרופה זו הוכחה בטוח בהריון יכול להיות לוקח במגוון של פעמים מינונים שונים בהתאם לצרכים של האם.

אזהרות

פצעים הלשון או כיבים בפה, דיכאון ואנמיה עשוי להצביע על מחסור B6 קלה. מחסור חמור הוא נדיר מאוד. נשים בהריון הסובלות מבחילות והקאות נמצאות בסיכון לתת-תזונה, להתייבשות ולסיבוכים נוספים. זהירות מומלץ, לחפש טיפול רפואי ולייעץ לנהל את הסימפטומים. במקרים חמורים יש צורך בתצפית צמודה ולעיתים באשפוז לטיפול תוך ורידי ולהתערבות רפואית.