העלות של מאמן אישי

מאמנים אישיים הם מומחי כושר שנשכרו על ידי מועדוני כושר, מתקני אימון או אולפנים פרטיים כדי לסייע ללקוחות להגיע למטרות כושר. על פי ארגון הבריאות העולמי, Racquet and Sports Association, כמעט 91% ממועדוני הבריאות מציעים אימון אישי עם כ -6.3 מיליון אמריקאים רכש משנת 2007. העלות של שכירת מאמן אישי נקבעת על ידי מספר גורמים, כולל אזור גיאוגרפי , המאמן של אישורי ואת התכונות של החבילה אימון.

הצורה הנפוצה ביותר של אימון אישי הוא אימון אחד על אחד. המחירים מבוססים בדרך כלל על בסיס שעה לכל שעה להשתנות בהתאם למועדון כושר או מתקן אימון אישי. על פי FitMoves.com, שיעורי השעות הרגיל נע בין 35 $ ל $ 60, החל בשנת 2011. אתה יכול לרכוש חבילות שונות עם מספר מסוים של אימונים. ככלל, אם אתה רוכש יותר פעילויות באתר, המחיר לכל פעילות באתר יורד. לדוגמה, אם אתה רוכש שלוש פעילויות באתר, המחיר עשוי להיות 50 $ לכל פעילות באתר. אבל אם אתה רוכש 12 מפגשים, המחיר עשוי לרדת ל 35 $ לכל הפעלה.

כמה חובבי כושר ליהנות לעבוד עם חברים או שותפים הכשרה. כתוצאה מכך, מרכזי כושר ומדריכים אישיים מציעים תמחור ספציפי לאימון קבוצתי. המאמנים האישיים בדרך כלל מציעים שיעור מוזל עבור אימון קבוצתי על אימון אחד על אחד. CostHelper.com מציע כי העלות של אימון אישי הפעלות הקבוצה יכול לרדת ל 25 $ לכל מושב לאדם. לא רק הלקוחות מקבלים שיעור מופחת, מאמן אישי יכול לעצב מגוון רחב של אימונים עבור הלקוחות.

סלבריטאים מאמנים אישיים אימון שחקנים, זמרים ואישי ציבור אחרים תשלום משמעותי יותר מאשר מאמנים אישיים מסורתיים במועדוני כושר. בדרך כלל, אלה מאמנים סלבריטאים יש השכלה רחבה, רקע וניסיון לעבודה עם לקוחות פרופיל גבוה. כתוצאה מכך, המחירים לאימון עם מאמנים סלבריטאים כגון Gunnar פיטרסון או טוני הורטון יכול להגיע 15,000 $ עבור תוכנית שישה שבועות אמון.

עם התפתחות האינטרנט, תוכניות אימון אישי באינטרנט זמינים כעת נרחב. רוב המאמנים האישיים באינטרנט עדיין מספקים תוכניות אימון מותאמות אישית ללא אימון על הידיים במהלך האימון. על ידי ביטול הידיים על אימון, עלויות אימון אישי באינטרנט באופן משמעותי פחות מאשר אימון אישי מסורתי. לדוגמה, Workouts For You הדרכה מקוונת באתר חיובים $ 16 ל $ 45 לחודש, בהתאם חבילת אימון עם חבילות תמריץ עבור התחייבות לשנה. תוכניות מקוונות בדרך כלל מציעים 30 יום הכסף בחזרה להבטיח.

אחד על אחד

הדרכה קבוצתית

סלבריטאים מאמנים

מאמן אישי באינטרנט