הסכנות של תינוק שותה יותר מדי מים

רוב האנשים חושבים על מים כמו משקה מזיק חיוני לכל החיים. אמנם זה למבוגרים, זה לא נכון עבור תינוקות. כאשר התינוק שלך אוכל ומשקאות זה על בסיס הצורך רק. החומרים המזינים שבגופו נמצאים באיזון מושלם. לתת לו מים לפני שהוא באמת צריך את זה יכול לקזז את האיזון הזה ולגרום נזק.

צרכי

הצרכים של התינוק הגדל שלך יכול להיות כל נפגשו על ידי צריכת הנוסחה שלו או חלב אם. צריכת המים לא צריכה להיות דאגה עד שהילד שלך מתחיל לאכול מזון מוצק או עד רופא הילדים שלך אומר לך שזה מתאים. לדברי ד”ר אלן גרין במאמרו אוגוסט 2009 עבור “ניו יורק טיימס”, כל הצרכים הידרציה צריך להיות נפגשו באמצעות נוסחה או חלב אם, גם כאשר התינוק שלך נראה צמא. עם זאת, אם הילד שלך הוא אוכל מוצק ולקחת לפחות 32 עוז. של חלב אם או נוסחה ועדיין נראה צמא, זה יכול להיות בטוח להציע לו בין 2 ל 4 עוז. של מים בין האכלות.

הרעלת מים

אחת הסכנות של תינוק שנטילת יותר מדי מים היא שיכרון מים. זה קורה כאשר המים מקזז את האיזון נוזלים אלקטרוליטים בתוך הגוף. כמות מופרזת של מים יכולה לגרום לכליות לסנן יותר מדי נתרן. כמות מספקת של נתרן ומים רבים מדי עלולה לגרום לנפיחות מוחית ולסימפטומים מסוכנים אחרים.

תסמינים ומניעה

הסימפטומים של הרעלת מים הם ברורים וכוללים התקפים, עצבנות, נמנום, טמפרטורת הגוף נופל נפיחות או נפיחות. על פי מרכז הילדים של ג ‘ונס הופקינס, תינוקות מתחת לגיל 1 ואלו שכבר מיובשים נמצאים בסיכון הגבוה ביותר לשיכרון מים. במאמץ לחדש את תינוקותיהם לאחר התקף או שלשולים, הורים לעיתים קרובות נותנים לתינוקות שלהם מים. עם זאת, תינוק מיובש הוא גם בדרך כלל חסר אלקטרוליטים גם כן. האכלה במים ישרים ממלאת את האיזון עוד יותר. הדרך הטובה ביותר למנוע שיכרון מים ולשמור על התינוק שלך hydrated היא להשתמש חלב אם או נוסחה עד רופא הילדים שלך מייעץ לך אחרת.

זיהומים בקטריאליים

סיבה נוספת לדאגה במתן מים לתינוק היא מקרה של זיהום חיידקי. חיידקים וטפילים יכולים להיות לעיתים קרובות בתוך מי שתייה מטופלים. כדי למנוע מתן מים מזוהמים הילד שלך, להשתמש במערכת סינון עם גודל הנקבוביות מוחלטת או אלה להשתמש אוסמוזה הפוכה. אתה יכול גם לשקול מים רותחים להשמיד כל חיידקים או טפילים. רק להיות בטוח לתת את זה לגמרי מגניב לפני שנתן אותו לילד שלך.