דברים לעשות עם ילדים קטנים ב Lawton, אוקלהומה

לוטון, בדרום מערב אוקלהומה, יש אוכלוסייה של כמעט 100,000 אנשים נוסדה בשנת 1901. לוטון יושב ליד הרי וויצ’יטה, אשר מכיל את הפופולריות של הרי וויצ’יטה הלאומי Wildlife Refuge אטרקציה, כמו גם אגמים ופארקים רבים. כל זה – בתוספת שפע של אטרקציות בתוך הבית – עושה לוטון מקום אידיאלי עבור משפחות עם ילדים לבקר.

פארקי שעשועים

פארק המים של קומאנץ ‘הוא פארק מים חיצוני עם מגלשות מים ושקופיות לצינור, ועוד שלוש בריכות שונות, כולל בריכת ילדים לילדים קטנים ובריכת גלים גדולה של ברייקר ביץ’. יש גם חדר ארקייד, ולילדים מבוגרים יש הזדמנות לשכור צינור מתנפח ולגלוש במורד שקופית ענקית. פארק Fuqua בדאנקן, כ -25 דקות מלוטון, הוא ביתם של Kiddieland, פארק שעשועים בן 50 עם טרמפים ישנים. אטרקציות כוללות הליכה הלוך ושוב ואת מיניאטורי הרכבת המעגלים את הפארק. הפארק זמין גם להשכרה למסיבות יום הולדת ואירועים מיוחדים אחרים.

פעילויות מקורה

לצחוק בקול רם הוא מקום כיף משפחתי שבו הילדים יכולים ליהנות מיני באולינג, תג לייזר, בית כדור ושפע של שקופיות מתנפחים. LOL יש גם החלקה רינק ושלוש חבילות יום הולדת שונים לבחירה עבור יום מיוחד הבא של הילד שלך. Thunderbird Lanes באולינג פועל באופן קבוע הצעות מיוחדות לילדים, כגון באולינג חינם או תפריט תפריט מוזל. לילות משפחה צפויים גם בימי שלישי בערב, עם פרסים מיוחדים ו 1 $ כלבים תירס על ההצעה.

האומנויות

ב פיגמנט של הדמיון שלך, ילדים יכולים ליצור אמנות על ידי ציור על משטחים שונים כמו קדרות או בד. ילדים מתחת לגיל 4 יכולים ליהנות מציור ספלים, צלחות או אריחים ולאחר מכן להחיל להדפיס את היד שלהם או להדפיס רגל – בתוספת שמותיהם ותאריך – לבריאתם. יש גם אמא ואני מצייר בכיתה שבו ילדים יכולים ליצור אמנות לצד הוריהם. האקדמיה למחול הדרום סטאר מציעה מחנות ריקודים לילדים עד גיל 3. ילדים ילמדו שגרות לנושאים שונים כגון גן קסום, דיסני מאניה ודולי ואני. הילדים יכולים גם לקחת שיעורי טאפ וג’אז או להשתתף בהופעות בבית הספר.

פארקים

הרי וויצ’יטה מקלט חיות הבר הלאומי הוא המקום המושלם לראות מגוון של חיות בר, כולל כלבי הערבה, איילים, צבי ותאו בבית הגידול הטבעי שלהם. מייל של מסלולי הליכה, טיפוס סלע ואופני הרים לעשות את זה מקום אידיאלי לבקר בזמנים שונים של השנה. בנוסף, משפחות יכול גם ליהנות פיקניק או לנסות מחנאות בתוך המקלט. מרכז המבקרים מציע תצוגות אינטראקטיביות רבות כדי לעזור לילדים ללמוד על החי והצומח של האזור. אגם לוטונקה הוא מאגר מעשה ידי אדם עם חופים גדולים לשחייה, שייט, watersking ודיג. האגם מציע גם קמפינג ופיקניק אזורים למשפחות ליהנות.