את “לא לאכול שום דבר לבן” דיאטה

שמור את זה פשוט אם אתה מבין את אל תאכל משהו דיאט לבן, הידוע גם בשם לא מזון דיאט לבן, לרדת במשקל. דיאטה קל לעקוב – פשוט לחסל את רוב המזונות הלבנים. אין ספרים, ציוד או תוספי לקנות, ואת הדיאטה מבוססת על דרך בריאה לאכול.

הימנע פחמימות לבן

להתרחק מכל מזונות עם קמח לבן או סוכר לבן. זה כולל פסטה לבנה, לחם לבן ומאפים אחרים עם קמח לבן, כמו גם אורז לבן ותפוחי אדמה לבנים. מזונות אלה נספגים במהירות וגורמים לעלייה מהירה של רמת הסוכר בדם, מה שעלול לגרום לעלייה במשקל וקושר גם לסיכון מוגבר לסוכרת ומחלות לב, על פי בית הספר לבריאות הציבור של הרווארד.

הימנע שומנים לבנים

הימנע שומנים מוצקים, כגון חמאה, גבינות שומן מלא שומן. אלו הם שומנים רוויים שיכולים להעלות את רמת כולסטרול LDL מזיקים ולהגדיל את הסיכון למחלות לב וסוכרת מסוג 2. במקום זאת, לבחור מזונות בשומנים חד בלתי רוויים או רב בלתי רוויים, כולל שמן זית ושמן קנולה, שקדים ואגוזים אחרים, זרעים, אבוקדו ודגים שומניים, כגון סלמון. שומן טרנס, בעיקר שומן מעשה ידי אדם, הוא מוצק בטמפרטורת החדר, והוא מזיק במיוחד. שומן טראנס נמצא לעיתים מזונות מטוגנים, מאפים, מרגרינה מקל ומוצרים מעובדים.

מה לאכול

בחר שפע של פירות טריים, מגוון של ירקות צבעוניים, חלבונים רזים ודגנים מלאים. לאכול yams במקום תפוחי אדמה לבנים, ולהחליף מזונות העשויים דגנים מזוקקים עם לחם, דגנים ופסטה עשוי דגנים מלאים. אתה יכול לאכול כמה מאכלים לבנים בעוד על דיאטה לא לאכול שום דבר לבן. תיהנו כרובית, ירקות לבנים, כי יש הרבה סיבים אינדקס גליקמי נמוך. כלול חלבונים, עוף רזה, חלב ודגים לבנים, שהם מקורות טובים של חלבון וחומרים מזינים אחרים, מבלי לשבור את הכללים.

חסרונות

ויתור על מאכלים מסוימים עושה את זה קשה דיאטה עבור אנשים מסוימים כדי להישאר, במיוחד על פני תקופה ארוכה של זמן. העדר תוכנית מסוימת הוא מאתגר עבור אחרים. הדיאטה אינה מציעה הנחיות על בקרת חלק – ואכילת יתר ימנע ירידה במשקל, לא משנה מה צבע המזון.