את השמפו הסלון הטוב ביותר

אחד הדברים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון כאשר קניות עבור שמפו סלון הוא סוג השיער. סוגי השיער הנפוצים כוללים שיער עדין, גס, יבש, פגום וצבע. לאחר סוג השיער נקבע, להתמקד בדאגות שיער, כגון החלקה frizz, הגדלת הגוף או הגנה על צבע השיער מפני נזק UV. זה גם חכם לקרוא את החומרים על הבקבוק כדי לקבוע אילו חומרים מועילים עבור סוגי שיער מסוימים.כדי לשמור על צבע טקט, שמפו ללא סולפט היא בחירה טובה, כי מונע את דהייה של צבע השיער. לקבלת שיער עדין, לחפש panthenol כי זה swells את פיר השיער. שיער יבש פגום ליהנות מרכיבים מזינים כגון חמאת שיאה, אבוקדו ושמן זרעי ענבים.

מכשולים נפוצים

יש הרבה מותגים שונים שמפו הסלון זמין וזה יכול להיות מכריע כדי לצמצם את הזכות. שמפו סלון הם גם הרבה יותר יקר מאשר נוסחאות המרקחת. בעוד שמפו המרקחת בדרך כלל קמעונאית עבור פחות מ 10 $, שמפו סלון בדרך כלל עלות בכל מקום בין 10 $ כלפי מעלה של $ 39.

איפה לקנות

שמפו סלון מובטחות רק לעבוד כמיטב יכולתם כאשר נרכש בסלון. כמה בתי מרקחת לשאת שמפו המותג סלון, אשר מכונה “הסחה”. הסחה מתרחשת כאשר מפיצי שמפו בסלון עשויים למכור לצד שלישי. מפיצים אלה של צד שלישי מוכרים את המוצר לרשת קמעונאית לא מורשית, כגון בית מרקחת. היצרן לא יבטיח את איכות המוצר ויעילותו, אלא אם כן הוא נרכש במתקן סלון מוסמך.

עֲלוּת

עלויות המותג שמפו סלון להשתנות מאוד. טווחי מחיר אופייניים לשמפו סלון הם $ 9.50 ל $ 39, נכון לאוקטובר 2013. מותגים מסוימים המשתמשים באיכות גבוהה, מרכיבים בלעדיים, כגון קוויאר, או תכונה טכנולוגיה חדשה, כגון ננוטכנולוגיה, יכול לעלות 30 $ ל 50 $. אתרי הנחה מסוימים יכלול המותגים סלון שמפו עבור הרבה פחות מאשר המחיר הקמעונאי שלהם, אבל זה תמיד הכי טוב לרכוש מסלון מורשה.

טיפים פנימאי

סלונים בדרך כלל לשאת בקבוקי גודל המדגם של המותגים הפופולריים ביותר שלהם שמפו. בפגישה הבאה שלך, לשאול את מעצב אופנה עבור כמה דוגמאות שמפו שונים, כך שאתה יכול לנסות אותם ללא צורך לרכוש את הגירסה בגודל מלא.