את היתרונות הבריאותיים של verticillata malva

אחת המגמות האחרונות תוספי תזונה בריאה הוא צמח verticillata מאלווה, הידוע יותר בשם סינית או מאלואו. המפעל גדל במקור בדרום אירופה ובאסיה, אך כעת גדל מיולי עד ספטמבר במישורים ובשדות חקלאיים בכל רחבי העולם. זה קשור צמחים מרשמלו היביסקוס והוא נצרך בעיקר כמו תה. עלים וזרעים ניתן לאכול גלם או מבושל. עלים מוסיפים סלטים להוסיף טעם נעים, מתון. הזרעים יש טעם מטורף נעים. כמו כל תרופה צמחית, להתייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל משטר.

רכיבים פעילים

זרעי Malva verticillata מכילים ריריות, סוכרים ופלבנואידים. ריר מורכב פחמימות מורכבות אשר, יחד עם פלבנואידים ואנתוציאנידינים, לתת לו פעילות מרגיעה שלו. בשנת צמחי מרפא זה נחשב demulcent אשר מסייע חיסול גירוי ו דלקת קלה.

שימושים מסורתיים

מאלו שימש כמזון ותרופות מאז יוון העתיקה ורומא. זה היה מועיל כסוכן אנטי דלקתי עבור העור, מערכת העיכול והמערכת הנשימה. שימושים עיקריים של מאלואו הם כמו תה לשיעול יבש כאב גרון, או כמו יישום מקומי, ג ‘לטין עבור דרמטיטיס. מאלו משמש גם לטיפול בהפרעות כליות, שימור של נוזלים, שלשולים וצמא תכופים. עבור אנשים עם שיעול whooping, השורש משמש כדי לגרום להם להקיא. עלים וגבעולים יש תכונות העיכול ניתנים לנשים בהריון מאוחר.

שימושים רפואיים

על פי מחקרים שנעשו על ידי מבחני מבחנים שדווחו על ידי שירותי הבריאות של “פרובידנס”, פחמימה אחת בחלופה הוכיחה שהיא מעכבת את מפל המשלים. מפל המשלים היה מעורב בהפרעות אוטואימוניות ובמקרים של דלקת כרונית. מחקרים הראו גם כי הזרעים מכילים פוליסכריד אשר מגרה את תאי הדם הלבנים. במחקר אחר במבחנה, אבקה גולמית הוכחה יש השפעות אנטי סרטניות. מחקרים נוספים נעשים כעת.

תופעות לוואי ואזהרות

אין כיום תופעות לוואי ידועות של הלחות. כאשר מאלואו הוא גדל על קרקעות אנאורגניות כי הם עשירים חנקן העלים יש נטייה יש ריכוז גבוה של חנקות, אחרת העלים בריאים כאשר גדל אורגני.