את הירקות הראשונים הטובים ביותר לתינוקות

ביצוע המעבר מ הנוסחה לתינוק מזון אמיתי יכול להיות ציון דרך מרגש בחיי התינוק שלך. תן לו את ההתחלה הטובה ביותר האפשרית על ידי שילוב של הרבה ירקות טריים לתוך הדיאטה שלו בשלב מוקדם. יש מגוון של אפשרויות לשקול, אבל הקלת התינוק שלך לאכול ירקות על ידי הפעלת אותו עם אלה שהוא באמת ליהנות יהיה ההימור הטוב ביותר שלך להגדיר אותו כדי לבצע בחירות בריאות לבד בעתיד.

בטטות

בטטות הם התחלה מצוינת עבור תינוקות רק מתחיל לאכול ירקות. הם קל להכפיש, מה שהופך אותם קל להאכיל את התינוק שלך. בטטות הם ארוז עם ויטמין C ו בטא קרוטן, אשר יכול לחזק את המערכת החיסונית של התינוק. הם גם ארוז עם סיבים, אשר מקדם מערכת העיכול בריאה. נכון לשמם, בטטות הם ירקות מתוקים. הם חייבים להיות יותר נעים לחך של התינוק שלך מאשר ירקות אחרים ועשויים לסייע להפוך את המעבר לאכילת ירקות הרבה יותר קל על אחד קטן שלך.

גזר

כמו תפוחי אדמה מתוקים, גזר הם מתוקים טעימת ירקות. זה יכול להפוך את המעבר לאכילת ירקות הרבה יותר קל. גזר ארוז עם סידן עבור עצמות חזקות, אשלגן, ויטמינים A, B ו- C, אשר תומכים ראייה טובה ולעזור להפוך את אחד קטן פחות רגישים למחלה. גזר פשתן הם סוג פופולרי של מזון לתינוקות שניתן לרכוש מן המכולת, אבל אתה יכול לעשות גזר מחית משלך בבית על ידי גזר רותח, לרסק אותם כמו תפוחי אדמה קירור אותם במקרר. הימנע הוספת סוכר או כל דבר אחר כדי לשמור על הירקות הראשונים של הילד שלך טהור ובריא ככל האפשר.

שעועית ירוקה

שעועית ירוקה הם דרך מצוינת להקל על התינוק שלך לתוך ירקות ירוקים. הם קטנים ורכים, מה שהופך אותם קל ללעוס עבור הקטנים שעדיין אין להם שיניים. שעועית ירוקה הם מקור נהדר של ויטמין K וויטמין A, אשר מסייע לתמוך מערכת החיסון הבריאה עבור התינוק שלך. ביצוע בחירות בריאות כמו שעועית ירוקה עבור התינוק שלך בשלב מוקדם יכול לעזור לה להיות פתוחים יותר ירקות ירוקים, מה שהופך אותה סביר יותר לעשות בחירות אכילה בריאים על עצמה מאוחר יותר בחיים.

אפונה

קטן ועגול, אפונה הם בחירה מצוינת עבור הירקות הראשונים של התינוק שלך, על פי בייבי סנטר. אפונה להכיל חלבון, סיבים כמויות גדולות של ויטמינים A ו- C. הם יכולים להיות מחית או להאכיל שלם, בהתאם העדפה של התינוק שלך. כמו שעועית ירוקה, אפונה יכולה לשמש צעד בכיוון הנכון עבור ההורים שרוצים בהדרגה להציג את התינוקות שלהם ירקות ירוקים.