את הטוב ביותר של נשים אמון תוכניות עבור הרזיה המהירה ביותר

לאבד משקל הוא קשה, במיוחד עבור נשים. אתה צריך לשרוף הרבה קלוריות, לאכול נקי להישאר מוטיבציה. יש טונות של תוכניות תרגיל כי יביא לך תוצאות, רבים יעזרו לך להיות חזק יותר, מהר יותר. כמה זמן זה לוקח לירידה במשקל תלוי המחויבות שלך ואת סוג הגוף. שילוב דיאטה עם פעילות גופנית קרדיווסקולארית נמרצת ותוכנית אימון כוח היא הדרך המהירה ביותר לרדת במשקל בבטחה.

תרגיל לב וכלי דם

תרגיל לב וכלי דם הוא כל סוג של פעילות גופנית יציבה, כי אתה יכול לשמור על לפחות 20 דקות. המטרה שלך היא לעבוד עד 60 דקות ביום. בגלל שאתה מחפש לרדת במשקל מהר, המטרה במשך חמישה ימים בשבוע של אירובי. בין אם אתה גבר או אישה, cardio הוא מספר אחד סוג של תרגיל לירידה במשקל. הליכה, רכיבת אופניים, ריצה, שחייה, אליפטי או לקחת שיעורי אירובי הם כל הדרכים היעילות לרדת במשקל באמצעות אירובי.

קבל אינטנסיבי אינטנסיבי

אימון אינטרוול הוא פורמט פשוט לעקוב אבל זה לא עבור חלש של הלב. על הליכון, להתחיל ללכת בקצב שאתה מרגיש בנוח עם. לאחר דקה אחת, להגדיל את גובה לרמה כי הוא מאתגר להמשיך ולהמשיך את גובה זה 1-5 דקות. ואז, כאשר אתה לא יכול ללכת יותר, להנמיך את השיפוע בחזרה למטה. אחרי דקה אחת העלו שוב את השיפוע. שמירה על מהירות קבוע לאורך כל התרגיל, לחזור על זה במשך 20 עד 30 דקות שלוש פעמים בשבוע. אימון אינטרוול על הליכון הוא תוכנית אימון יעיל לנשים שרוצות להרים את הטון ואת רזה.

אימון הפוגות בעצימות גבוהה

אינטנסיביות גבוהה אימון אינטרוול, HIIT, הוא סוג של אימון אינטרוול. זה נקרא גם “ספרינט” אימון. על ההליכון, להתחיל ללכת בשיפוע של 8 עד 10 אחוזים למשך דקה אחת. לאחר מכן, מיד לאחר הדקה הראשונה, להתחיל לרוץ למעלה השיפוע עבור מרווח של 20 עד 30 שניות. זה “עבודה” מרווח צריך להיות כל כך קשה, כי אתה לא רוצה לעשות עוד שנייה. מיד לאחר 20 שניות, לחזור הליכה עד קצב הלב שלך מוריד 135-145 פעימות לדקה, ואז לחזור “עבודה”. לעשות זאת במשך 20 דקות שלוש פעמים בשבוע עם אחד או יומיים של cardio יציב קבוע בין התוצאות הטובות ביותר. אימון HIIT הוא מצוין במשקל ואובדן שומן.

אימון כוח הרזיה

הסוג הטוב ביותר של אימון כוח לירידה במשקל הוא אימון מעגל. אימון מעגל הוא אימון שבו אתה מכה בכל שריר קבוצות גדולות בבת אחת, ביצוע תרגילים אחד אחרי השני מבלי לנוח, כך שאתה גם מקבל אימון לב וכלי דם. זה סוג של אימון יבטיח לך לקבל שרירי ופסל. בצע את המעגל הבא שלוש פעמים בשבוע על משקל זה מאתגר כדי להשלים 20 חזרות: Lat הנפתח, לחץ על הרגל, לחץ על החזה, לחץ על הארכה, הכתף לחץ, תלתל הרגל, לטוס בחזרה הרחבה. חזור על מעגל כמו פעמים רבות ככל שתוכל ב 30 דקות, שלוש פעמים בשבוע עבור ירידה במשקל הטבות. אם אתה יכול ללכת יותר, לעשות זאת. ככל שאתה יכול לבצע את המעגל קלוריות יותר תוכל לשרוף, את המשקל יותר תאבד.

לאכול נקי, לשקול פחות

הימנע עוגה, עוגיות ושאר בריא, שומן גבוה, ממתקים כדי לעזור לך לרדת במשקל המהיר ביותר. לאכול מזין צפוף, מזונות דל קלוריות – חלבונים רזה כמו עוף חלבונים ביצה הן אפשרויות בריאים. עשבים סיבים עשירים כגון ברוקולי וקטניות כמו עדשים צריך גם להיות חלק גדול של הדיאטה שלך. לאכול דגנים מלאים עם כ 4 עד 5 גרם של סיבים בכל מנה.