את האופניים הטובים ביותר אופניים הכביש

אחד החלקים החשובים ביותר של אופניים הוא נקודת הקשר. האוכף שלך הוא כל מה שמגן עליך מפני צרחות ורטט של אופניים מהירות, כך מקבל את המושב הטוב ביותר צריך להיות בראש סדר העדיפויות כדי להפיק את המרב האימון שלך על אופניים. המושבים האופניים הטובים ביותר לרכב חולקים מאפיינים רבים, כולל משקל קל, נוחות והגנה על הרקמות הרכות בין הרגליים. המושב הטוב ביותר עבורך הוא גם הולך להיות בגודל כראוי עבור הפרופורציות שלך, כך הבנה מידות המושב הוא המפתח כדי לקבל את האוכף הכי נוח.

האוכף הטוב ביותר יתאים למידות הגוף שלך כמו כפפה, כך מדידת נקודת הקשר שלך היא הצעד הראשון קניות ברחבי. שני האזורים שאתם צריכים ליצור קשר עם האוכף הם “עצמות לשבת”, הממוקם מתחת לבשר הישבן. כדי למצוא את עצמות לשבת, אתה יכול לשבת על שולחן או משטח שטוח ולראות איפה את הנקודות החזקות של התחתונה שלך. מכשיר אופניים מקצועי יכול לעזור לך למדוד את המרחק בין עצמות הישיבה שלך, כך אוכף שלך מפיצה את המשקל שלך במקום הנכון. הורדת משקל בין עצמות הישיבה שלך עלולה להזיק לרקמות העדינות בין הרגליים, שהן רגישות ללחץ ולרטט. אם אתה אישה, אוכף ספציפי יותר של נשים המיועד הירכיים הרחב שלך הוא חיוני.

משקל אופניים נמוך יותר פירושו שקל יותר להאיץ ולטפס על גבעות, מכיוון שתעבוד פחות קשה כדי להזיז את משקל האופניים. זה עושה משקל מאפיין מפתח עבור המושבים הטובים ביותר עבור אופניים הכביש. סיבי פחמן מסילות מסילות הם הפחתה משמעותית במשקל על סגסוגות, מאז סיבי פחמן שומרת נוקשות וכוח בכל חלק של משקל של חומרים כמו פלדה ואלומיניום. זה החומר הטוב ביותר עבור חלקים נוקשה של המושב שלך אם אתה רוצה את הביצועים הטובים ביותר האפשריים.

כשמדובר ריפוד ותמיכה, המושבים האופניים הכביש הטוב ביותר מופיעים מזוכיסטי לחלוטין. האוכפים המשמשים את רוכבי האופניים המקצועיים נראים רזים וכמעט שאינם נוחים. עם זאת, עם המושב בגודל כראוי, ריפוד נוסף והגנה מיותרת. שכבה דקה של קצף בצפיפות גבוהה מתחת לעצמות לשבת שלך מספיק עבור כל היום רכיבה נוחות, ואת המושבים הטובים ביותר מעוצבים לא לשקול את האופניים הכביש שלך עם ריפוד מיותר. ערוץ למטה במרכז המושב יכול להפחית עוד יותר את הלחץ על רקמות רגישות ובמקביל להפחית את המשקל. עבור כמעט כל רוכבי האופניים, זוג מכנסי רכיבה קצרים עם רוכסן מרופד הוא חיוני עבור נוחות כאשר מזווג עם אוכף קל.

רוכבים מסוימים מעדיפים חומרים אחרים אוכף אופניים מאשר המסורתי קצף צפיפות גבוהה. עור אוכף בסגנון ערסל כבר זמן רב המתנה רוכבי המאה ותיירים אופניים למרחקים ארוכים, שכן אפקט ערסל של חתיכת עור מתוח היטב מספק התאמה אישית לאחר האוכף נשבר פנימה אוכפים אלה יכולים להיות מאוד יקר והם כבדים יותר מאשר אוכף קצף, אבל לספק את הרמה הטובה ביותר של נוחות. עם מכנסי רכיבה על אופניים, כמה רוכבי מרחק קצר נמנעים ריפוד או עריסה לחלוטין ולהשתמש במושב סיבי פחמן. הרוכבים האלה נמצאים במיעוט, אבל כשמדובר בביצועים אופטימליים, שום דבר לא משווה את הירידה במשקל של אוכף פחמן מלא.

מציאת הגודל שלך

חיתוך משקל

פחות באמת יותר

לחיות בעולם חומרי